REKLAMA

FIFA 19 oficjalnie. Największą nowością jest licencja Ligi Mistrzów!

Jedną w głównych gwiazd konferencji EA była FIFA 19. Nowy tytuł wnosi duże zmiany, na czele z dodaniem Ligi Mistrzów!

09.06.2018 19.23
FIFA 19 oficjalnie. Największą nowością jest licencja Ligi Mistrzów!
REKLAMA
REKLAMA

FIFA 19 nie jest żadnym zaskoczeniem, bo chyba każdy fan FIFY spodziewał się po Electronics Arts zaprezentowania nowej odsłony tej serii. Tym razem EA ma dużego asa w rękawie. FIFA 19 otrzyma licencjonowane przez UEFA tryb Ligi Mistrzów oraz Ligi Europy. Przez ostatnią dekadęj ta licencja należała do Konami, a więc spór pomiędzy fanami FIFY i Pro Evolution Soccer ponownie rozgorzeje. Na ten moment wydaje się, że to właśnie FIFA 19 da graczom więcej zabawy, bo dotychczas to właśnie licencja na Ligę Mistrzów była wielkim magnesem przyciągającym do PES.

Poniżej możecie zobaczyć zwiastun FIFY 19.

FIFA 19 będzie miała premierę 28 września 2018 roku. W grę zagramy na PC, PlayStation 4, Xboksie One oraz Nintendo Switch. EA Sports zatrudniło do produkcji Hansa Zimmera, który stworzył muzykę do trailera. Raperem w utworze jest Vince Staples:

REKLAMA

To nie koniec dobrych wiadomości. FIFA 18 jest teraz dostępna w darmowym trialu.

FIFA 18 jest teraz czasowo dostępna w bezpłatnym okresie próbnym, w sam raz na zbliżające się Mistrzostwa Świata, co jest idealną okazją do sprawdzenia się na Mundialu. Dodatkowo EA potwierdziło bezpłatną aktualizację do FIFY 18. Będzie to rozszerzenie skupiające się właśnie na Mundialu. Pojawi się m.in. nowa zawartość urozmaicająca mecze poszczególnych reprezentacji, w tym hymny i przyśpiewki kibiców.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA