REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Fallout 76: pierwszy pełnoprawny zwiastun wygląda cudownie

Czy ktoś oprócz mnie oglądał konferencję Xboksa tylko po to, żeby obejrzeć zwiastuny Fallouta 76 i Metro: Exodus? Fani postapo zdecydowanie mają na co czekać. Zresztą zobaczcie sami:

10.06.2018
23:13
Fallout 76: pierwszy pełnoprawny zwiastun wygląda cudownie
REKLAMA
662 interakcji
dołącz do dyskusji
REKLAMA

Nowy Fallout 76 przeniesie nas do czasu przed apokalipsą

Tak, tak, dobrze czytacie. Fallout 76 ma być prequelem, który cofnie nas w czasie do Ameryki płynącej miodem i mlekiem, tuż przed upadkiem. Moim zdaniem to bardzo dobry pomysł, który na pewno dość znacznie rozszerzy mitologię tej kultowej serii.

 class="wp-image-748285"

Założę się też, że po nowego Fallouta sięgną nawet gracze, którzy do tej pory stwierdzili, że cała ta trójwymiarowość zaprezentowana po drugiej części wszystko popsuła. Jedyne czego się obawiam to wszelkie elementy związane z craftingiem. Nie po to odpalam Fallouta, żeby budować sobie domki. Znając jednak życie i dzisiejsze trendy w grach, zdążyłem się już pogodzić, że craftingu w jakimś stopniu zapewne nie da się uniknąć. No trudno.

 class="wp-image-748279"

Co jeszcze wiadomo o nowym Falloucie zapytacie? Akcja toczyć się będzie na terytorium zachodniej Wirginii. Pewnie ma to jakieś fabularne uzasadnienie, o którym dowiemy się w trakcie gry. Lokacje prezentowane na zwiastunie są odpowiednio zróżnicowane: mamy pustynie, lasy, zniszczone równiny i jakieś małe miasteczka, których - mam nadzieję - nie trzeba będzie własnoręcznie odbudowywać.

REKLAMA
 class="wp-image-748273"

Fallout 76 zapowiada się na razie bardzo fajnie, no ale trudno, żeby ktokolwiek odniósł inne wrażenie, po obejrzeniu jedynego pełnoprawnego zwiastunu, przygotowanego specjalnie na największą imprezę dla graczy na świecie. O wiele ważniejszą kwestią i pytaniem do Bethesdy, które pozostaje bez odpowiedzi jest oczywiście: kiedy nowa część The Elder Scrolls? Mam nadzieję, że po nowym Falloucie, studio się tym zajmie. Jeśli się tak nie stanie, to się na nich obrażę.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA