REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Check-Point Cosplay ma się czym chwalić. Artyści grupy z pierwszymi osiągnięciami na światową skalę

Cosplayerzy grupy Check-Point zdobywają pierwsze osiągnięcia na skalę światową i krajową.

06.06.2018
21:05
Check-point cosplay
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnich tygodniach bardzo dużo się działo w grupie Check-Point cosplay. Szeregi artystów wzmocniły dwie wiodące Polskie firmy zajmujące się m.in. sprzedażą materiałów dla Cosplayerów, włókno-land oraz coscraft.store.

Na koncie cosplayerów z Check-Point Cosplay pojawiły się też dwa nowe, cenione w środowisku cosplayerów osiągnięcia.

Podczas tegorocznego Pyrkonu w Poznaniu przeprowadzono jeden z największych Polskich konkursów dla cosplayerów, czyli "Maskaradę".

Podczas tej imprezy Glorf dostał specjalne wyróżnienie od jury za jego precyzyjnie wykonany strój orka oraz wyśmienite finałowe wystąpienie.

Drugim osiągnięciem, już na skalę światową, może pochwalić się Czestterfield, która jako tegoroczna Polska reprezentantka dostała się do konkursu "Cosplay World Masters" odbywającego się w Portugalii. Jej fenomenalny strój Morrigan z Dragon Age: Inquisition oraz oszałamiające wystąpienie pozwoliło jej zająć 3 miejsce w konkursie.

REKLAMA

Check-Point Cosplay w natarciu.

To dopiero kilka miesięcy od momentu powstania polskiej grupy cosplayerów, a już ich zdobyte osiągnięcia są na skalę krajową jak i światową. Miesięcznie na skrzynkę mailową przybywa po 40 nowych zgłoszeń z zapytaniem o dołączenie do grupy, a my próbujemy z tych zgłoszeń wyłuskać najbardziej obiecujące talenty, które zasilą szeregi Check-Point Cosplay w przyszłości.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA