REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Nareszcie! Bethesda zapowiedziała The Elder Scrolls VI

Ostatnia odsłona sagi The Elder Scrolls, czyli część piąta pod tytułem Skyrim, została wydana już na wszystkich możliwych platformach. Fani grają w nią do dziś - ale każdy chciałby już poznać dalszy ciąg losów świata Stary Zwojów.

11.06.2018
8:22
The Elder Scrolls VI
REKLAMA
REKLAMA

Maksymalne wykorzystanie potencjału Skyrima zostało nawet wyśmiane przez samych twórców gry. W trakcie prezencji Bethesdy na konferencji E3 2018 pokazano film, w którym zapowiedziano edycję na Amazon Alexa, inteligentne lodówki i znikopisy.

Na szczęście to tylko żarty - pokazujące jednak, że fani gotowi są już na kolejną część The Elder Scrolls. Bethesda do tej pory zwlekała z zapowiedziami.

Aż do dziś. Będzie The Elder Scrolls VI!

Na samo zakończenie prezentacji zobaczyliśmy krótką zajawkę, pokazującą przelot (na smoku?) nad krajobrazem Tamriel, zakończony napisem złożonym ikonicznym fontem The Elder Scrolls.

REKLAMA

Jest to jedynie teaser - zajawka. O grze nie wiadomo absolutnie nic więcej - nie poznaliśmy ani przybliżonej daty premiery, planowanych docelowych platform (lodówki?), ani podstaw fabuły.

Fani The Elder Scrolls czekają z niecierpliwością - wielu z nich nie potraktowało The Elder Scrolls online jako pełnowartościowej części gry, a najważniejsze dla nich były edycje pozwalające przede wszystkim na przeżywanie fabuły w trybie dla jednego gracza.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA