REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech
  4. Technologie

Apple Watch Series 3 trafił do oferty T-Mobile. Jest tylko jeden mały szkopuł

T-Mobile wprowadził do oferty kolejny produkt marki Apple. Oprócz iPhone’ów klienci będą mogli zdecydować się razem z abonamentem na smarwatcha. Szkoda tylko, że operator nie wprowadził do sprzedaży tej wersji zegarka Apple Watch, na którą fani tak naprawdę czekają.

Apple Watch
REKLAMA
REKLAMA

Apple Watch Series 3 jest nowym urządzeniem, jakie mogą kupić wraz z abonamentem klienci T-Mobile. Zegarek trafił dzisiaj do oferty operatora i będzie można kupić go w zestawie z telefonami Apple’a. W wybranych salonach akcesorium będzie można zakupić bez telefonu.

Apple Watch Series 3 w T-Mobile - z telefonem lub bez.

Zegarek będzie sprzedawany w T-Mobile w obu rozmiarach koperty, czyli 38 mm i 42 mm. Dostępny będzie jako opcja w abonamentach na 2 lub 3 lata w zestawie ze smartfonami iPhone 7, iPhone 8 i iPhone X. Zarówno w ofertach dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Samo urządzenie będzie można kupić w wolnej sprzedaży w jednym z 15 wybranych sklepów T-Mobile na terenie Warszawy, Poznania, Krakowa i Łodzi. Warto przed zakupem porównać jednak ceny operatora z tymi oferowanymi przez Apple’a i resellerów.

Przykładowe ceny Apple Watch Series 3 w T-Mobile.

Przykładową ofertą operatora jest umowa na 3 lata, w której za 180 zł miesięcznie oprócz karty SIM z taryfą "T-Mobile - Bez Limitu" klienci indywidualni otrzymają iPhone’a 7 32 GB i Apple Watch Series 3 GPS 38 mm przy opłacie 899 zł na start.

W przypadku taryf biznesowych będzie możliwość zakupu obu wersji zegarków z telefonami iPhone 7 i iPhone 8 przy opłacie 9 zł na start. Do tego wyliczane będą raty w zależności od zestawu, na który klient się zdecyduje.

t-mobile apple watch series 3 gps class="wp-image-760780"

Szkoda tylko, że T-Mobile ma w ofercie Apple Watch Series 3 w wersji bez LTE.

Jak tylko się dowiedziałem, że polski operator wprowadza do sprzedaży zegarek szybciej zabiło mi serducho - tym bardziej, że w minionym tygodniu uruchomiono w naszym kraju Apple Pay, które wspierane jest przez T-Mobile Usługi Bankowe. Byłem już gotowy wkładać buty i biec do pobliskiego salonu, żeby podpisać nową umowę.

Niestety mój entuzjazm został szybko pohamowany, a ze zmianą operatora się wstrzymuję. Okazało się bowiem, że zegarki sprzedawane w T-Mobile to wyłącznie Apple Watch Series 3 GPS. Dokładnie takie same, jaki można było kupić od premiery ze strony Apple’a lub u resellerów.

T-Mobile nadal nie zapewnia wsparcia dla kart eSIM w Apple Watch Series 3 LTE.

Oferta przez to jest tak naprawdę atrakcyjna wyłącznie dla osób, które i tak planowały zakup zegarka, ale teraz będą mogły rozłożyć sobie go na raty. Klientów, którzy marzyli o zegarku pracującym samodzielnie, bez konieczności połączenia z telefonem lub siecią Wi-Fi, czeka rozczarowanie.

REKLAMA

Rozczarowanie jest tym większe, że Apple Watch Series 3 LTE idealnie sprawdziłby się na wakacjach. Pozwoliłby zostawić telefon w domu bez tracenia kontaktu ze światem. Przy wsparciu operatora zegarek Apple’a pozwala bowiem odbierać i nawiązywać połączenia na główny numer telefonu.

Niestety na to jak na razie za wcześnie, a T-Mobile nie komunikuje jeszcze, czy i kiedy Apple Watch Series 3 LTE pojawi się w ofercie. Sam fakt wprowadzenia wersji GPS oraz wsparcie dla Apple Pay daje mi jednak nadzieję, że kiedyś się tego zegarka w Polsce doczekamy. Oby wcześniej niż później, bo mój Apple Watch Series 0 nie dostanie nowej wersji watchOS, więc i tak czeka mnie wymiana na jesieni...

REKLAMA
REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA