REKLAMA

Apple Watch Series 3 trafił do oferty T-Mobile. Jest tylko jeden mały szkopuł

T-Mobile wprowadził do oferty kolejny produkt marki Apple. Oprócz iPhone’ów klienci będą mogli zdecydować się razem z abonamentem na smarwatcha. Szkoda tylko, że operator nie wprowadził do sprzedaży tej wersji zegarka Apple Watch, na którą fani tak naprawdę czekają.

28.06.2018 12.53
Apple Watch
REKLAMA
REKLAMA

Apple Watch Series 3 jest nowym urządzeniem, jakie mogą kupić wraz z abonamentem klienci T-Mobile. Zegarek trafił dzisiaj do oferty operatora i będzie można kupić go w zestawie z telefonami Apple’a. W wybranych salonach akcesorium będzie można zakupić bez telefonu.

Apple Watch Series 3 w T-Mobile - z telefonem lub bez.

Zegarek będzie sprzedawany w T-Mobile w obu rozmiarach koperty, czyli 38 mm i 42 mm. Dostępny będzie jako opcja w abonamentach na 2 lub 3 lata w zestawie ze smartfonami iPhone 7, iPhone 8 i iPhone X. Zarówno w ofertach dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych.

Samo urządzenie będzie można kupić w wolnej sprzedaży w jednym z 15 wybranych sklepów T-Mobile na terenie Warszawy, Poznania, Krakowa i Łodzi. Warto przed zakupem porównać jednak ceny operatora z tymi oferowanymi przez Apple’a i resellerów.

Przykładowe ceny Apple Watch Series 3 w T-Mobile.

Przykładową ofertą operatora jest umowa na 3 lata, w której za 180 zł miesięcznie oprócz karty SIM z taryfą "T-Mobile - Bez Limitu" klienci indywidualni otrzymają iPhone’a 7 32 GB i Apple Watch Series 3 GPS 38 mm przy opłacie 899 zł na start.

W przypadku taryf biznesowych będzie możliwość zakupu obu wersji zegarków z telefonami iPhone 7 i iPhone 8 przy opłacie 9 zł na start. Do tego wyliczane będą raty w zależności od zestawu, na który klient się zdecyduje.

t-mobile apple watch series 3 gps class="wp-image-760780"

Szkoda tylko, że T-Mobile ma w ofercie Apple Watch Series 3 w wersji bez LTE.

Jak tylko się dowiedziałem, że polski operator wprowadza do sprzedaży zegarek szybciej zabiło mi serducho - tym bardziej, że w minionym tygodniu uruchomiono w naszym kraju Apple Pay, które wspierane jest przez T-Mobile Usługi Bankowe. Byłem już gotowy wkładać buty i biec do pobliskiego salonu, żeby podpisać nową umowę.

Niestety mój entuzjazm został szybko pohamowany, a ze zmianą operatora się wstrzymuję. Okazało się bowiem, że zegarki sprzedawane w T-Mobile to wyłącznie Apple Watch Series 3 GPS. Dokładnie takie same, jaki można było kupić od premiery ze strony Apple’a lub u resellerów.

T-Mobile nadal nie zapewnia wsparcia dla kart eSIM w Apple Watch Series 3 LTE.

Oferta przez to jest tak naprawdę atrakcyjna wyłącznie dla osób, które i tak planowały zakup zegarka, ale teraz będą mogły rozłożyć sobie go na raty. Klientów, którzy marzyli o zegarku pracującym samodzielnie, bez konieczności połączenia z telefonem lub siecią Wi-Fi, czeka rozczarowanie.

REKLAMA

Rozczarowanie jest tym większe, że Apple Watch Series 3 LTE idealnie sprawdziłby się na wakacjach. Pozwoliłby zostawić telefon w domu bez tracenia kontaktu ze światem. Przy wsparciu operatora zegarek Apple’a pozwala bowiem odbierać i nawiązywać połączenia na główny numer telefonu.

Niestety na to jak na razie za wcześnie, a T-Mobile nie komunikuje jeszcze, czy i kiedy Apple Watch Series 3 LTE pojawi się w ofercie. Sam fakt wprowadzenia wersji GPS oraz wsparcie dla Apple Pay daje mi jednak nadzieję, że kiedyś się tego zegarka w Polsce doczekamy. Oby wcześniej niż później, bo mój Apple Watch Series 0 nie dostanie nowej wersji watchOS, więc i tak czeka mnie wymiana na jesieni...

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA