1. SPIDER'S WEB
  2. Operatorzy
  3. Tech

Mobile Vikings obniża ceny. Teraz zapłacisz 25 zł za brak limitów i 15 GB internetu

Viking-25-No-Limit
150 interakcji
dołącz do dyskusji

Mobile Vikings w ramach walki o klienta obniża cenę swojej taryfy Viking 29 No Limit. Od dzisiaj jej cena wynosić będzie 25 zł.

Dzięki tej zmianie klienci Mobile Vikings zaoszczędzą 48 zł w ciągu roku. Do tego operator uspokaja wszystkich, którzy korzystają z modelu subskrypcji - opłata pobierana od nich automatycznie zmniejszy się sama, nie trzeba grzebać w żadnych ustawieniach.

Viking 29 No Limit zmienia się w Viking 25 No Limit.

Viking-25-No-Limit-1

Z oficjalnej informacji prasowej dowiedziałem się nawet, że odkładając te 4 zł miesięcznie, po 105 latach klientów Mobile Vikings będzie stać na 22-letniego (obecnie) Golfa mk III. Słaby żart. Przecież wiadomo, że liczy się tylko druga generacja w wersji GTI. Wracając jednak do meritum, obniżka Viking 29 No Limit to dobry pretekst, żeby przyjrzeć się tej ofercie. W jej ramach użytkownik otrzymuje:

  • Nielimitowane rozmowy telefoniczne na terenie kraju
  • Nielimitowaną liczbę SMS-ów i MMS-ów
  • Miesięczny pakiet internetowy 15 GB z szybkością 4G LTE

Dodatkowo, jeśli ktoś zdecyduje się na korzystanie z automatycznego modelu subskrypcji, który polega na podpięciu swojej karty płatniczej, z której co miesiąc pobierane będzie 25 zł, otrzyma dodatkowy gigabajt danych do wykorzystania w ramach pakietu.

Operator Mobile Vikings zapowiada, że nie jest to jedyna zmiana, którą szykuje w tym roku. Kolejne, nowe oferty zostaną przedstawione w przeciągu kilku najbliższych miesięcy. Gdybym miał zgadywać, obstawiałbym, że chodzi o kolejne obniżki cen poszczególnych ofert. I dobrze. Im taniej, tym lepiej dla klientów.