REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Przyszły miesiąc będzie łaskawy dla użytkowników PlayStation Plus. W ofercie XCOM 2 i Trials Fusion

Osoby mające opłacony abonament PlayStation Plus będą mogły bez dodatkowych opłat zagrać w dwie, klasyczne produkcje.

30.05.2018
19:18
PlayStation PLus
REKLAMA
REKLAMA

PlayStation Plus to płatna usługa dla graczy, znacząco rozszerzająca korzyści płynące z posiadania konsol PlayStation. Jej abonenci mogą liczyć na atrakcyjne rabaty na gry, dostęp do funkcji multiplayer oraz na minimum dwie darmowe gry na PlayStation 4.

Playstation Plus: czerwiec 2018

Wygląda na to, że w czerwcu gracze dostaną tylko dwa darmowe tytuły, ale w przypadku gier o wiele bardziej liczy się jakość, niż ilość. Zresztą, te tytuły obronią się same:

Trials Fusion

Starsi czytelnicy mogą kojarzyć darmowe arcydzieło pt. Elastomania. Trials Fusion to ta sama gra, przeniesiona na o wiele lepszy silnik. Zadaniem gracza jest pokonanie motorem (albo rowerem, a w kilku przypadkach nawet jednorożcem) coraz to bardziej skomplikowanych tras w jak najkrótszym czasie.

Gra nie ma zbyt wiele wspólnego z realizmem, ale w niczym jej to nie przeszkadza. Wręcz przeciwnie - jest bardzo miodna, przez co potrafiła wciągnąć mnie na długie godziny. Z doświadczenia powiem wam również, że chociaż nie jest to tytuł na dwie osoby, bardzo dobrze sprawdza się jako tzw. gra imprezowa. Co prawda wymaga to zmieniania się za padem, ale taki kanapowy multiplayer dostarcza sporo zabawy. Polecam.

XCOM2

REKLAMA

Ten tytuł jest z kolei przeciwieństwem prostej i śmiesznej gry imprezowo-zręcznościowej. Szczerze wątpię, żeby ktokolwiek, kto nas czy ta nie kojarzył serii XCOM, ale nie będę ryzykował: to strategia turowa, w której sterujemy oddziałami zaprawionych w boju komandosów i walczymy z obcymi najeżdżającymi Ziemię. Tak w ogóle, to w XCOM2 obcy podbili naszą planetę, a zarządzana przez nas organizacja XCOM występuje w roli ruchu oporu.

Co tu dużo mówić - to świetna gra. W moim mniemaniu jest znacznie lepsza od pierwszej części, szczególnie pod względem o wiele zaprojektowanych map. No i całkiem nieźle rozwiązano kwestię sterowania gamepadem. Nic tylko grać.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA