REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Rusza nowa edycja promocji PlayStation Days of Play. Gry i sprzęt kupisz w okazyjnych cenach

Wakacje się zbliżają, ale Sony dba o to, byśmy nie ruszali się z domu i siedzieli przy konsolach. Wiemy już, jakie produkty i gry będziemy mogli nabyć w atrakcyjnych cenach z okazji tegorocznej edycji PlayStation Days of Play.

29.05.2018
20:00
playstation days of play promocja ps store 2
REKLAMA
REKLAMA

Sony przygotowało nowe promocje dla graczy w ramach akcji Days of Play. Sprzęt i gry będzie można nabyć w atrakcyjnych cenach od 8 do 18 czerwca „u wybranych dystrybutorów”. Nie zabraknie urządzeń w limitowanej wersji kolorystycznej.

Gracze, którzy jeszcze nie mają konsoli PS4 500 GB, będą mogli w ramach akcji nabyć urządzenie w edycji limitowanej Days of Play Blue ze złotymi akcentami. Cena zestawu została ustalona na 299,99 euro (aktualizacja: w Polsce 1299 zł).

playstation days of play promocja ps store 3 class="wp-image-740797"

W pudełku z konsolą znalazło się miejsce na dwa pady DualShock 4 pomalowane tak, by pasowały do konsoli. Mają złote wstawki w okolicy touchpada. Po zakończeniu promocji cena wzrośnie do 329,99 euro.

Inne promocje na sprzęt w ramach Days of Play od PlayStation.

Oprócz specjalnego zestawu z konsolą klienci będą mogli z okazji Days of Play nabyć również inne urządzenia. W sprzedaży pojawią się kontrolery DualShock 4, w tym różne limitowane edycji, w cenie od 39,99 euro.

Jeśli ktoś ma ochotę kupić gogle wirtualnej rzeczywistości, to może zainteresować go PS VR Starter Pack. Oprócz urządzenia Sony dorzuca do zestawu zestaw pięciu minigier VR Worlds na start. Cena całości ustalona została na 249,99 euro.

Gry na PlayStation 4 w promocji Days of Play.

Klienci w ramach promocji Days of Play będą mogli nabyć również gry w okazyjnych cenach. Na liście znalazły się ekskluzywne produkcje z górnej półki, które są niedostępne na platformie konkurencji, w tym:

  • God of War za 49,99 euro;
  • GT Sport za 19,99 euro;
  • Shadow of the Colossus za 19,99 euro;
  • Uncharted: Lost Legacy za 19,99 euro;
  • Horizon Zero Dawn Complete Edition za 29,99 euro;
  • Uncharted 4 za 19,99 euro;
  • Gry na PS VR od 19,99 euro.

Oprócz tego gracze mogą liczyć na dodatkowe promocje w sklepie PS Store na gry i abonamenty - w Polsce na PS Plus, w innych regionach dochodzi do tego PlayStation Now.

 class="wp-image-740791"

Oprócz tego Sony przygotowało dla fanów konkurs, w którym można wygrać różne nagrody. Po zarejestrowaniu się gracze będą musieli zdobyć przynajmniej jedno trofeum każdego dnia w objętej wyzwaniem grze. Nagrodami są:

Czekamy teraz na informację od polskiego oddziału Sony, jak ceny w euro przełożą się na lokalny rynek.

Aktualizacja (20:00):

REKLAMA

Sony podało polską cenę konsoli PlayStation 4 w wersji Days of Play. Za sprzęt przyjdzie nam zapłacić 1299 zł. W przypadku pozostałych sprzętów cena nie jest jeszcze znana, przez co można żywić obawy, że ta część globalnej promocji nas niestety ominie.

Jeśli chodzi o gry, też nie poznaliśmy polskich cen. Sony w polskiej wersji informacji prasowej wymieniło jednak następujące tytuły: Horizon Zero Dawn, Shadow of the Colossus, God Of War, Call of Duty: WWII, Far Cry 5, Assassin's Creed® Origins i Grand Theft Auto V.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA