REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Play360 to nowy pakiet usług dla klientów Play. Prześwietlamy ofertę za jedyne 20 zł miesięcznie

Od jutra (22 maja) operator sieci PLAY wprowadza nowy pakiet usług pod nazwą Play360. Co konkretnie dostaną klienci? Szczegółowo przeanalizowaliśmy nową ofertę.

21.05.2018
14:51
play360
REKLAMA
REKLAMA

Play360 to nic innego, jak pakiet usług dodatkowych dla abonentów sieci Play. W jego skład wchodzą:

  • Ochrona antywirusowa od F-Secure
  • Ochrona wyświetlacza/telefonu
  • Dostęp do nawigacji drogowej NaviExpert
  • Dostęp do audiobooków w Play
  • Dostęp do e-booków z internetowej księgarni Legimi.
  • Priorytetowe połączenia z konsultantem sieci Play

Play360 przyda się każdemu

Najciekawszym podpunktem wydaje się być to ubezpieczenie telefonu. Play co prawda jak ognia wystrzega się słowa ubezpieczenie, dlatego pozwólcie, że zacytuję treść informacji prasowej:

Klienci nie muszą martwić się o uszkodzenia swojego smartfona – Play pokryje koszt całości lub części naprawy nie tylko zbitego ekranu, ale i innych uszkodzeń, jakie mogą nastąpić na przykład przy upadku czy zalaniu urządzenia wodą. Naprawa zostanie wykonana bez względu na przyczynę uszkodzeń. W ramach usługi realizowane są również naprawy w ramach gwarancji producenta. Wszystko odbywa się  szybko, wygodnie i bez wychodzenia z domu.

Czyli, jeśli w wyniku serii niefortunnych zdarzeń wasz smartfon ulegnie uszkodzeniu, wystarczy zamówić kuriera z Play, który w ramach pakietu Play360 do was przyjedzie, da wam zastępczy telefon, zabierze ten uszkodzony i dostarczy go z powrotem po naprawie. Bardzo wygodna opcja.

Kierowców może zainteresować również dostęp do płatnej wersji nawigacji drogowej NaviExpert. Nawigacja wyróżnia się na tle innych rozwiązań tego typu oferując zaawansowane informacje o aktualnych utrudnieniach w ruchu oraz informacje o patrolach policji i fotoradarach. Mapy Google tego nie potrafią.

Pakiet bezpieczeństwa F-Secure to z kolei dobra opcja dla kogoś, kto nie czuje się bezpiecznie w sieci. Oczywiście żadne oprogramowanie nie zapewni nam 100 proc. ochrony przed złośliwym oprogramowaniem, ale na pewno pomoże tym mniej zaawansowanym użytkownikom. W ramach Play360, oprogramowanie F-Secure dostępne będzie zarówno na smartfony z Androidem, jak i na komputery z systemem Windows.

Do tego Play dorzucił jeszcze audiobooki ze swojej biblioteki oraz e-booki od Legimi. Co ciekawe, dostęp do tych aplikacji oferowanych w ramach Play360 można udostępnić swojej rodzinie bądź znajomym. Jedyne usługi przypisane do danego telefonu to NaviExpert oraz to ubezpieczenie, którego Play „ubezpieczeniem” nie nazywa.

Last, but not least, każdy kto wykupi dostęp do Play360 otrzyma pierwszeństwo połączenia z konsultantem sieci Play. Wszyscy wiemy, jak to czasem bywa z czasem oczekiwania na infolinii dużego operatora. Jeśli o mnie chodzi, to sam ten priorytet mógłby mnie skusić do wykupienia Play360.

Play360: ile to kosztuje?

Operator proponuje dostęp do pakietu Play360 od 20 zł dla osób decydujących się na wybranie pakietu już przy podpisaniu lub przedłużeniu umowy. Aktywowanie Play360 w pozostałych momentach to koszt 30 zł. Firma przewidziała też rabat dla osób uruchamiających pakiet w aplikacji PLAY24, dzięki czemu miesięczna opłata za komplet usług to 25 zł.

REKLAMA

W skrócie: jeśli podpisujecie umowę na 2 lata, Play360 możecie dokupić za dodatkowe 20 zł miesięcznie. Jeśli wiązanie się na tak długi okres z jakiegoś powodu wam nie pasuje, najlepiej będzie wykupić dostęp do Play360 przez internet za 25 zł miesięcznie. Jeśli wolelibyście udać się do salonu i załatwić całą sprawę z konsultantem, cena pakietu wzrasta do 30 zł miesięcznie.

Na konferencji sieci Play, dowiedzieliśmy się również, że w przyszłości Play360 będzie rozszerzony o nowe usługi. Chociaż ten pakiet startowy już teraz prezentuje się całkiem nieźle. Jestem bardzo ciekawy ile osób zdecyduje się na wykupienie dostępu do Play360.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA