1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. RTV

Testuj Huawei P20 Pro przez 20 dni, a otrzymasz go za darmo - nietypowy konkurs x-kom pokaże moc smartfonu

Lokowanie produktu
14.05.2018
16:14
Testuj Huawei P20 Pro przez 20 dni, a otrzymasz go za darmo

x-kom we współpracy z Huawei przygotował konkurs #20dniHUAWEI, w którym do wygrania są flagowe smartfony Huawei P20 Pro. Postawione przed internautami zadanie jest bardzo oryginalne: aby wygrać potężny smartfon, trzeba go testować przez dwadzieścia dni, w czasie których wykona się serię wyzwań zleconych przez organizatorów.

Huawei P20 Pro to jeden z najciekawszych smartfonów 2018 roku, co widzimy po wielkim zainteresowaniu tym modelem na Spider’s Web. Już podczas polskiej premiery urządzenia nasz recenzent Dawid Kosiński twierdził, że mamy do czynienia z telefonem świetnym, pięknym, kompletnym oraz wykonującym niesamowite zdjęcia. Recenzja Spider’s Web zrealizowana po miesiącu intensywnego użytkowania P20 Pro jedynie to potwierdza:

Flagowy P20 Pro wyróżnia się zwłaszcza aparatem. Specjalista od fotografii Marcin Połowianiuk zauważa, że to właśnie ten model otrzymał historycznie najwyższą notę na popularnej liście DXO, przekraczając magiczną barierę 100 punktów w rankingu mobilnej fotografii. Drugie miejsce na podium zajmuje Huawei P20. Trzeci jest z kolei Samsung Galaxy S9 Plus.

Huawei jest tak pewne możliwości P20 Pro, że zamierza oczarować nim uczestników nietypowego konkursu #20dniHUAWEI.

x-kom razem z producentem smartfonów przygotował bardzo nietypowe wyzwanie dla fanów mobilnej technologii. Konkurs, w którym do wygrania są trzy telefony Huawei P20 Pro, będzie polegał na własnoręcznych testach tego urządzenia przez 20 wybranych wcześniej internautów, którzy swoimi codziennymi wyzwaniami będą dokumentować w sieci, jak flagowy Huawei spisuje się podczas rozmaitych zadań.

Konkurs został podzielony na dwa etapy. W pierwszym z nich (9 do 20 maja 2018) zostanie wybranych 20 uczestników, którym wypożyczy się modele P20 Pro do testów. By znaleźć się w tym gronie, trzeba zgłosić kandydaturę na specjalnej stronie konkursowej. Wymogiem zgłoszenia jest zamieszczenie linku do własnego zdjęcia oraz filmu wideo w mediach społecznościowych (YouTube, Facebook lub Instagram), które będą dowodem na to, że będziesz kompetentnym recenzentem smartfonu.

 class="wp-image-732021"

Dwudziestka wspaniałych przejdzie do drugiego etapu.

W drugim etapie (28 maja - 16 czerwca 2018) każdy uczestnik konkursu będzie musiał realizować nietypowe zadania wymyślane przez x-kom oraz Huawei, związane z testowaniem smartfonu. Przykładowo jedno z wyzwań będzie polegało na zrobieniu zdjęcia pełnego dynamizmu i przetestowaniu technologi 4D Predictive Focus. Celem innego będzie sprawdzenie funkcji rozpoznawania twarzy za pomocą zdjęcia z jak największą liczbą osób w kadrze.

Wyniki testów będą publikowane nie tylko jako posty w mediach społecznościowych uczestników konkursu, ale również na witrynach organizatorów. W ten sposób x-kom i Huawei chcą promować internetowych recenzentów biorących udział w nietypowych wyzwaniach. Na koniec zostanie wytypowana trójka najlepszych testerów, u których modele P20 Pro zostaną już na zawsze. Pozostali uczestnicy drugiego etapu będą mogli nabyć smartfon z 20 proc. obniżką.

Szczegóły na temat konkursu Huawei P20 Pro znajdują się w regulaminie. Chęć przeprowadzenia testów smartfonu zgłasza się z kolei w tym miejscu.

Lokowanie produktu
Najnowsze