1. SPIDER'S WEB
 2. Tech
 3. Technologie

Już dziś finał tegorocznej edycji Think Big. Poznajcie wybranych uczestników

Już dziś w Warszawie odbędzie się wielka gala finałowa V edycji programu Think Big. Spośród wszystkich zgłoszeń do ostatecznej rozgrywki przeszło 10 firm. Poznajcie wybranych uczestników.

Think big

Think Big to szansa dla przedsiębiorców, którzy chcą rozwijać biznes w oparciu o nowe technologie. Mogą w nim brać udziały firmy z regionu Europy Środkowo-Wschodniej. Dzięki Think Big mogą skorzystać z globalnego doświadczenia i wiedzy ekspertów z całego świata.

To już piąta edycja programu. Do tej pory wzięło w nim udział 700 przedsiębiorców, a 12 firm zostało nagrodzonych. Zwycięzca Think Big ma szansę nie tylko na wypromowanie swojej marki, ale również na współpracę z wielkimi podmiotami, jak choćby UPC.

Zwycięzca ubiegłorocznej edycji, CallPage, rozpoczął już pracę z komunikacyjnym gigantem.

W pierwszej edycji programu zwyciężył polski projekt roweru bez łańcucha Izzy Bike. Kolejna odsłona należała do Egzotech, czyli robota do rehabilitacji neurologicznej i ortopedycznej. Zaś zwycięzcą trzeciej edycji został inteligentny system alarmowy do mieszkań Elephant. Kto zwycięży w zbliżającej się wielkimi krokami piątej rozgrywce?

Poznajcie wybranych kandydatów:

WeSavvy Poland

WeSavvy to startup z kategorii Insurtech, czyli branży zajmującej się nowoczesnymi technologiami na rynku ubezpieczeń. Aplikacja WeSavvy gromadzi dane dotyczące stylu życia użytkowników, pomagając firmom ubezpieczeniowym w kreowaniu spersonalizowanych produktów ubezpieczeniowych. WeSavvy proponuje funkcjonalności społecznościowe, personalne oraz elementy grywalizacji, które zmotywują użytkowników do zdrowego stylu życia.

STAFFINO

Staffino to słowacka firma średniej wielkości, ułatwiająca menadżerom zbieranie opinii i feedbacku. Rozwiązanie proponowane przez Staffino zbiera pozytywne lub negatywne opinie dotyczące członków zarządzanego personelu. Ujawnia słabości, które rozczarowały klientów, pokazuje też elementy przez nich cenione. Wszystkie informacje trafiają do menadżera w czasie rzeczywistym, pokazując trendy w jakości obsługi klienta.

Tutorial Online

Stworzony przez Polaków Tutorial Online to elektroniczny system wsparcia użytkownika systemów i aplikacji cyfrowych. Tutorial Online łączy dwa światy - biznesu i IT. Jego celem jest zwiększenie produktywności i jakości pracy, poprzez prowadzenie użytkownika przez proces i udzielanie mu na bieżąco właściwych wskazówek na poziomie przeglądarki internetowej. Tutorial Online posiada przyjazny interfejs użytkownika, a administrowanie nim nie wymaga kompetencji programistycznych. Tutorial pokazuje dokładnie co kliknąć, gdzie i jakie dane wprowadzić, aby zakończyć dany proces lub zrealizować pożądane zadanie w najbardziej efektywny sposób.

Proofly

Proofly to polskie narzędzie wykorzystujące dowód społeczny (social proof). Za pomocą powiadomień Proofly pokazuje zachowania użytkowników na stronie, inspiruje ich do podjęcia akcji, tworzy pośpiech i buduje zaufanie do marki. Skierowane jest do praktycznie wszystkich rodzajów stron - sklepów, blogów czy portali.

Pełna lista finalistów 5. edycji Think Big

 • 4-D
 • Cyberus Laps
 • InStream Group
 • Proofly
 • STAFFINO
 • Tutorial Online
 • UserEngage
 • Vintom
 • Voicelab Ai
 • WeSavvy Poland
Najnowsze
Aktualizacja: przedwczoraj
Aktualizacja: 3 dni temu