REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie

Nie szukaj smartfona z ogromnym akumulatorem za mniej niż 600 zł. Znaleźliśmy go za ciebie

Zwyżkujący kurs dolara potrafi zniechęcać do robienia zakupów w chińskich sklepach. Jednak mimo to można w nich znaleźć wiele ciekawych promocji. Jedna z nich to możliwość kupna smartfona Asus Zenfone 4 Max Plus pochodzącego z polskiego magazynu za mniej niż 600 zł.

28.05.2018
7:47
Asus Zenfone 4 Max Plus możesz kupić za mniej niz 600 zł! To dobra cena
REKLAMA
REKLAMA

Mieliśmy okazję testować ten model i był to bardzo udany sprzęt jak na swoją cenę wynoszącą 899 zł. Cechował się bardzo dobrą jakością wykonania, dzięki czemu codzienne użytkowanie go było bardzo przyjemne. Jego podwójny aparat nie był idealny, ale spisywał się naprawdę nieźle jak na tę półkę cenową. Kiepsko radził sobie w złych warunkach oświetleniowych, ale szerokokątny obiektyw (120 stopni) z kolei pozwalał na robienie ładnych fotografii natury i miasta.

Bebechy lepsze, niż sugeruje specyfikacja.

Trudno też narzekać na zastosowane podzespoły, mimo że na papierze nie prezentują się one imponująco. 5,5-calowy wyświetlacz ma rozdzielczość zaledwie 1280 x 720 pikseli, co może wydawać się małą wartością, jest jednak ona w pełni wystarczająca w codziennym użytkowaniu. Z kolei ośmiordzeniowy procesor MediaTek MTK6750 wspierany przez 3 GB RAM oraz 32 GB pamięci wewnętrznej zapewnia płynną pracę w codziennych warunkach. Wpływ na to ma dobrze zoptymalizowane oprogramowanie w postaci Androida 7.0 Nougat z nakładką ZenUI.

 class="wp-image-739861"

Standardy łączności? Tutaj Asus wypada do bólu typowo. Mamy łączność Wi-Fi w standardzie 802.11n, Bluetooth 4.1 oraz lokalizację. Można co prawda narzekać na brak NFC do płatności zbliżeniowych, ale w tej półce cenowej jest to absolutnie normalne. Telefon wspiera też funkcję Dual SIM, która pozwala na jednoczesne korzystanie z numeru prywatnego oraz służbowego. Jeżeli chodzi o przewodowe standardy łączności, cieszy obecność wyjścia słuchawkowego, mniej cieszy przestarzaly port microUSB do ładowania.

Jednak największą gwiazdą w tym modelu jest akumulator o pojemności 5000 mAh, który wystarcza na 2-3 dni pracy urządzenia. Zastosowanie tak dużych ogniw pozwala też wykorzystywać telefon jako powerbank i dzielić się nadwyżkami energii z innymi. Przejściówka umożliwiająca to jest dodana do zestawu. Tak samo jak szybka ładowarka, która pozwoli naładować to monstrum w stosunkowo krótkim czasie wynoszącym 3,5 godziny.

Gdzie kupić Asus Zenfone 4 Max Plus?

Telefon ten możecie kupić za 599 zł (159,9 dol.) w sklepie Gearbest. By uzyskać taką cenę, nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego. Telefon zostanie wysłany do nas z magazynu G-W-4 znajdującego się w Polsce. Oznacza to, że czas dostarczenia towaru będzie wynosił zaledwie kilka dni, a do paczki nie zostaną doliczone żadne dodatkowe opłaty, takie jak podatek VAT.

Jeżeli zamierzacie zamówić ten telefon, zróbcie to szybko. Nie wiadomo bowiem, jak długo potrwa ta promocja.

REKLAMA
(_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['nc', 'false']); (_gdeaq = window._gdeaq || []).push(['hit', 'gde-default', 'iGXgub3zdyNVuH0PT_s_Pmif4U6YCMePWNWaQF7Zm_f.K7', 'ukoonseucs', 'gjlwxybjgguyrsdkhgcjepkiapkz'], ['viewable', 'gde-default', 'iGXgub3zdyNVuH0PT_s_Pmif4U6YCMePWNWaQF7Zm_f.K7', 'rlffbqoisr', '_gde_isndwl_rlffbqoisr']);
REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA