1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Motoryzacja

Już jutro - Spider’s Web i Autoblog na żywo z Poznania!

Patronat medialny

Na jutro mamy zaplanowane wyjątkowe wydarzenie w historii naszych mediów. Zarówno Spider’s Web, jak i Autoblog, będą nadawać na żywo z poznańskich targów Motor Show. Już dziś zapraszamy!

04.04.2018
18:49
VolvoTalks na żywo na Spider's Web oraz Autoblog

Wydarzenie będzie miało miejsce w ramach #VolvoTalks prowadzonego przez Adama Kornackiego z TVN Turbo. Zaplanowane są 4 panele tematyczne, z których transmisje wideo na żywo będzie można oglądać na Spider’s Web, Autoblogu oraz fanpage’u Volvo Car Poland na Facebooku.

Zaczynamy około 10:15 panelem dotyczącym pojazdów autonomicznych. Będę miał w nim przyjemność uczestniczyć razem z Tymonem Grabowskim z Autobloga i Stanisławem Dojsem z Volvo Polska.

Następnie ok 11:45 obejrzymy wspólnie panel związany z elektromobilnością i ekologią, w którym udział wezmą: znany snowboardzista Wojtek Pawlusiak, Roland Jarosz z firmy Skanska, Rafał Czyżewski z Greenway Polska oraz ponownie Stanisław Dojs z Volvo.

Następnie ok 14:00 będzie miała miejsce rozmowa nt. bezpieczeństwa i technologii ratujących życie - tutaj w dyskusji brać będą udział: Maciej Mazurek (bloger), Paweł Kurpiewski z serwisu Fotelik.info i Staszek Dojs z Volvo.

Zakończymy ok 15:00 panelem nt. finansowania (mobilność jako usługa) z udziałem przedstawicieli mBanku oraz Volvo.

 class="wp-image-710052"

Całość jutrzejszej ramówki Spider’s Web oraz Autobloga będzie podporządkowana temu wydarzeniu.

Panele z transmisją live pojawią się nie tylko na stronach głównych Spider’s Web oraz Autobloga, ale także na każdej podstronie obu serwisów.

W trakcie dnia będziemy zapraszać do oglądania transmisji specjalnymi popupami wyświetlanymi każdemu użytkownikowi odwiedzającemu nasze serwisy.

 class="wp-image-710055"

Prosimy więc o wyrozumiałość naszych największych fanów, którzy odwiedzają nasze serwisy codziennie. To dla nas ważny dzień.

Oczywiście oprócz relacji na żywo z Poznania pojawią się także inne teksty.

Planujemy też bowiem przy okazji normalną ramówkę obu serwisów. Każdy - jak zwykle zresztą - znajdzie więc u nas coś dla siebie.

Zapraszamy!

Patronat medialny
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze