REKLAMA

Vegas Pro i inne programy Magix w świetnej cenie. Humble Software Bundle powraca z nową edycją

Humble Software Bundle powraca z nową edycją, w której możemy kupić pakiet programów do edycji filmów, zdjęć i muzyki. Warto skorzystać, bo taka okazja nie zdarza się często.

12.04.2018 12.22
Vegas Pro w świetnej cenie. Oto nowy Humble Software Bundle
REKLAMA
REKLAMA

Właśnie ruszyła nowa odsłona Humble Software Bundle, czyli specjalnie przygotowanej paczki oprogramowania, którą przez krótki czas możemy kupić w bardzo niskiej cenie.

Tym razem zniżka powstała we współpracy z firmą Magix, która od 2016 roku wydaje bardzo znany program do montażu Vegas Pro (wcześniej Sony Vegas), oraz liczne programy do edycji zdjęć oraz dźwięku.

Jak zwykle, pakiet Humble Software Bundle jest podzielony na trzy części.

 class="wp-image-715725"

Programy z pierwszego progu cenowego otrzymamy wpłacając dowolną sumę, co w praktyce oznacza kwotę przynajmniej jednego dolara. W zamian dostajemy:

  • Music Maker 80s Edition (wartość rynkowa: 30 dol.),
  • MAGIX Photo Manager Deluxe (wartość rynkowa: 50 dol.),
  • Soundpool: Blockbuster (wartość rynkowa: 20 dol.).

Pierwszy program z listy to proste narzędzie do tworzenia sampli muzycznych nawiązujących klimatem do lat 80. XX wieku. Drugi program umożliwia katalogowanie i zarządzanie zdjęciami z różnych urządzeń, a trzeci jest biblioteką 700 sampli muzycznych inspirowanych kinowymi ścieżkami dźwiękowymi.

Drugi próg odblokujemy wpłacając kwotę wyższą od średniej.

 class="wp-image-715731"

Obecnie średnia wpłat wynosi 18,63 dol. Wpłacając wyższą kwotę dostaniemy programy z pierwszego progu oraz trzy dodatkowe:

  • Xara Photo & Graphic Designer (wartość rynkowa: 60 dol.),
  • MAGIX Photostory Deluxe (wartość rynkowa: 70 dol.),
  • Music Maker Hip Hop Beat Producer (wartość rynkowa: 30 dol.).

Pierwszy program jest odpowiednikiem Photoshopa przeznaczonym do edycji i retuszu zdjęć oraz tworzenia grafik. Drugi umożliwia tworzenie efektownych prezentacji ze zdjęć, wykorzystujących animacje, przejścia i efekty. W trzecim stworzymy ścieżkę muzyczną bazującą na hip-hopowych beatach.

Najciekawiej wypada trzeci próg kosztujący 20 dol.

 class="wp-image-715728"

Za 20 dol. (ok. 70 zł) dostajemy wszystkie wymienione wcześniej programy oraz cztery kolejne, które są najciekawszymi narzędziami z całej paczki. Są to:

  • VEGAS Pro 14 Edit (wartość rynkowa: 399 dol.),
  • MAGIX Vintage Effects Suite (wartość rynkowa: 119 dol.),
  • Xara Web Designer Premium (wartość rynkowa: 100 dol.),
  • MAGIX Video Sound Cleaning Lab (wartość rynkowa: 50 dol.),

Zdecydowanie najciekawiej wypada Vegas Pro 14 Edit, czyli zaawansowany program do montażu wideo. Nie jest on tak popularny jak Premiere Pro, Final Cut Pro X, czy DaVinci Resolve, ale to nadal bardzo zaawansowane narzędzie, które wystarczy zdecydowanej większości twórców.

Dodatkowe programy również przydadzą się osobom kreatywnym. Magix Vintage Effects Suite to emulator vintage’owych efektów dźwiękowych, Xara Web Designer Premium to kreator stron internetowych, a Magix Video Sound Cleaning Lab to narzędzie do edycji ścieżek dźwiękowych, ze szczególnym naciskiem na ich czyszczenie, np. z szumu.

Jeśli szukasz programu do montażu - warto!

Prowdopodobnie większość osób skusi się na Humble Software Bundle z uwagi na program Vegas Pro 14 Edit. Nie jest to najnowsza edycja (na rynku jest już wersja z numerem 15), ale niespełna 70 zł za program o tak dużych możliwościach to prawdziwa okazja. Tym bardziej, że dodatkowo dostajemy mnóstwo innych programów, które również mogą się przydać przy pracy nad materiałem.

Podoby zestaw pojawił się w Humble Software Bundle w ubiegłym roku, stąd dopisek „Re-Bundle” w nazwie najnowszej edycji. Jak widać, akcja cieszyła się dużym powodzeniem, skoro została powtórzona. Wcale się temu nie dziwię.

REKLAMA

Kupując paczkę warto pamiętać, że wszystkie programy są dostępne tylko na Windowsa. Standardowo dla Humble Bundle, wpłaty można realizować przez PayPal, karty płatnicze lub Pay with Amazon. Do większego przelewu być może zachęci fakt, że Humble Bundle jest akcją charytatywną, która tym razem wspiera placówkę St. Jude Children’s Research Hospital zajmującą się badaniami nad nowymi metodami leczenia raka. Przy wpłacie możemy wybrać, jaka część kwoty trafi do deweloperów, a jaka na cele charytatywne.

Podsumowując: warto!

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA