Tych dwóch telewizorów nie kupisz nigdzie taniej. Świetna promocja w Neonet

Lokowanie produktu

Pamiętacie, jak w sieci było głośno po tym, jak Neonet omyłkowo wystawił PlayStation 4 w cenie znacznie niższej od rynkowej? Tym razem pomyłki nie ma, choć ceny są nietypowo niskie. Te telewizory nie pojawiły się u nikogo za mniejsze pieniądze.

30.04.2018 21.59
tani telewizor na majówkę

Sprzedawca też człowiek i zdarza mu się pomylić podczas pracy. Gorzej, jeżeli tym sprzedawcą jest duży sklep, prowadzący na dodatek sprzedaż internetową. Pomyłka szybko się niesie po sieci, w tym za sprawą takich serwisów, jak Spider’s Web. Przy czym nikt raczej nie komentuje zawyżonych niechcący cen. Ale te zaniżone? Trzeba się spieszyć, zanim sklep się zorientuje, że sprzedaje towar po kosztach.

Neonet się już kiedyś o tym przekonał, wystawiając PlayStation 4 w zbyt niskiej cenie. Honorował przy tym zamówienia tych, którzy załapali się na nietypową promocję. Teraz ponownie w jego ofercie pojawiają się niesamowicie tanie towary. Gdyby nie przekonanie o profesjonalizmie tego sklepu i konieczność wpisania kodu rabatowego OKAZJA, ryzykowałbym teorię, że ktoś się znowu pomylił.

Tymi towarami są dwa telewizory w sam raz do salonu. Pierwszy z nich to potężny odbiornik obsługujący standard UHD. Drugi, nieco mniejszy, też powinien wystarczyć większości z nas, choć jest nieco mniejszy i oferuje tylko Full HD.  Oba urządzenia wyprodukowane zostały przez Samsunga. Jeżeli szukasz tego typu sprzętu, to czas sprawdzić ofertę Neonetu. I podać dalej informację znajomym.

Tani, ogromny i w 4K. 65-calowy Samsung UE65MU6172 za 3879 zł.

tani telewizor na majówkę class="wp-image-726585"


To zdecydowanie telewizor, którego przeznaczeniem jest przestronny salon. Nie tylko jego 65-calowy wyświetlacz zapewni pełną immersję podczas oglądania transmisji sportowych, filmów i seriali, ale też pozwoli obejrzeć je w najwyższym dostępnym standardzie. Ten odbiornik Samsunga obsługuje bowiem rozdzielczość 4K i tryb HDR. Doskonale się sprawdzi jako główny odbiornik w domu.

Samsung UE65MU6172 ma kilka dodatkowych asów w rękawie. Są nimi bogata liczba złącz USB i HDMI, a także nowoczesny system operacyjny Tizen. Dzięki temu ostatniemu możliwe jest instalowanie na telewizorze aplikacji od usługodawców VoD. Innymi słowy, wystarczy pilot od telewizora, by obejrzeć najnowsze produkcje Netfliksa, Showmaksa czy HBO GO.

49 cali porządnego sprzętu Full HD za 1799 zł, czyli Samsung UE49M6372 za 1739 zł w Neonet.

tani telewizor na majówkę class="wp-image-726588"

To telewizor ze średniej półki cenowej, który doskonale nada się nie tylko jako dodatkowy domowy telewizor czy z przeznaczeniem na działkę, ale również do oglądania w salonie wieczornych wiadomości, meczów czy telewizyjnych filmów i seriali. Zwłaszcza, że prezentuje się bardzo atrakcyjnie wizualnie dzięki swojemu zakrzywionemu wyświetlaczowi. Oferuje on rozdzielczość Full HD, a więc można go wykorzystać również do grania na konsoli, a nawet do oglądania filmów na Blu-ray.

Jego atuty to Wide Color Enhancer Plus poszerzający gamę kolorystyczną i zwiększający liczbę odcieni o zbliżonej tonacji, a także system doboru kontrastu zwiększający głębię postrzeganego obrazu. No i nie zapominajmy o najważniejszym: podobnie jak poprzednik. to telewizor typu Smart z systemem Tizen, a to oznacza, że możemy na nim zainstalować aplikacje pokroju HBO GO, Showmax, Netflix, ipla czy Player. Współpracuje też z urządzeniami zewnętrznymi i oferuje 900-hercową matrycę – idealną dla entuzjastów transmisji sportowych.

* Partnerem tekstu jest Neonet

Lokowanie produktu
Najnowsze