REKLAMA

Darmowy weekend z Playerunknown's Battlegrounds dla wszystkich na Xboksie One. Wystarczy mieć Golda

Playerunknown's Battlegrounds to jedna z najciekawszych gier, w które można zagrać na konsoli Xbox One. Chociaż sieciową strzelaninę trawią błędy i niedoróbki, to wciąż niezwykle grywalna produkcja, której inne platformy mogą jedynie zazdrościć. Teraz każdy posiadacz Xboksa sam sprawdzi, na czym polega fenomen PUBG.

20.04.2018 08.40
PUBG za darmo
REKLAMA
REKLAMA

Playerunknown's Battlegrounds właśnie stało się darmowe. Niestety, tylko na weekend oraz tylko dla tych, którzy posiadają wykupiony abonament Xbox Live Gold umożliwiający sieciową rozgrywkę na konsoli Xbox One. Bez Złota PUBG (kupny oraz darmowy) jest kompletnie niegrywalny, ponieważ niezwykle popularna strzelanina działa wyłącznie w trybach sieciowych.

Do 22 kwietnia PUBG dla konsol Xbox One jest darmowy. Wystarczy pobrać go ze sklepu Microsoft.

Jeżeli po kliknięciu w odsyłacz wciąż pokazuje się wam opcja zakupu, sprawdźcie, czy jesteście zalogowani kontem Microsoft. Upewnijcie się również, że posiadacie aktywny abonament Xbox Live Gold. Jeśli sklep wciąż będzie chciał od was prawie 130 zł, pozostaje alternatywna metoda włączenia konsoli i pobrania darmowego Playerunknown's Battlegrounds z poziomu urządzenia podłączonego do telewizora.

REKLAMA

Od siebie dodam, że PUBG działa nieporównywalnie lepiej na wzmocnionym Xboksie One X. Na szczęście systematycznie publikowane aktualizacje sprawiają, że tytuł stał się grywalny również na podstawowej wersji konsoli. Jeżeli jesteście kompletnie zieloni w temacie gier battle royale, to polecam nasze wideo przygotowane z okazji premiery PUBG Mobile. Pod wieloma względami stacjonarna edycja tej gry jest bliźniaczo podobna do wersji dla smartfonów oraz tabletów. Zasady są uniwersalne.

Jeżeli PUBG przypadnie wam do gustu, ale nie macie pod ręką 130 zł, pamiętajcie o darmowej alternatywnie. Konkurencyjny Fortnite: Battle Royale jest w pełni darmowy, nie licząc kosmetycznych skórek oraz kostiumów. Osobiście o wiele bardziej preferuję realistyczny styl oferowany w Playerunknown's Battlegrounds, lecz trudno nie docenić unikalnej możliwości budowania obiektów, która cechuje bardziej kolorowe, dziecinne Fortnite.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA