Tech  / News

To jest ten moment, w którym warto udać się do Media Markt. Masa elektroniki teraz bez VAT-u

Picture of the author

„Tysiące produktów bez VAT” to najnowsza promocja sieci Media Markt. W jej ramach, w lokalnych sklepach znajdziecie sporo fajnych gadżetów w jeszcze fajniejszych cenach.

Promocja polega oczywiście na tym, że dany sprzęt można kupić za mniejszą, pomniejszoną o wartość podatku VAT cenę. Na informację o przecenach natknąłem się na portalu Pepper.pl, gdzie jeden z użytkowników polecał LG G6 w cenie 1380 zł (przeceniony z 1699 zł).

Ogromne przeceny w Media Markt

Nie jest to jedyny sprzęt, na który warto zwrócić uwagę. W podwarszawskich Markach można kupić np. białego Samsunga S7 za 1300 zł (przeceniony z 1599) albo Huawei Honor 9 za 1218,70 zł (przeceniony z 1499 zł). Ten drugi telefon zresztą bardzo polecam - korzystam z niego od ok. roku i na razie nie widzę żadnego powodu do przesiadki na nowszy model.

Szukacie czegoś za mniej niż 1000 zł? Proszę bardzo - Alcatel Idol 4 za 970,38 zł (przeceniony z 1198 zł). Najdroższym telefonem w promocji „Tysiące produktów bez VAT” jest Samsung Galaxy S8+. Można go wyrwać za 2590,38 zł (przeceniony z 3198 zł). Jak widać, ceny po przecenach są bardzo atrakcyjne.

Niestety jest też drobny haczyk. Promocja obowiązuje tylko i wyłącznie w sklepach stacjonarnych i trwa od dzisiaj - tj. od 23.04 do 25.04. Dlatego warto się pospieszyć i odwiedzić czym prędzej najbliższy sklep Media Markt. Gdyby ktoś z was znalazł inne przecenione gadżety, które warto kupić w ramach tej promocji, podzielcie się tą informacją w komentarzach.

*Wszystkie grafiki pochodzą z Pepper.pl

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst