REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Premiera zbliża się wielkimi krokami. Wszystko, co już wiemy o LG G7 ThinQ

Wszystko, co wiemy o LG G7, o przepraszam, o LG G7 ThinQ przed premierą. 

04.04.2018
17:53
Wszystko, co wiemy o LG G7 ThinQ przed premierą
REKLAMA
REKLAMA

Nowy model nie będzie się nazywał po prostu LG G7, ale LG G7 ThinQ. Nie tylko brzmi to znacznie dumniej, ale też sugeruje, że w nowym telefonie pojawi się sztuczna inteligencja znane z innych urządzeń, do których koreańczycy zdecydowali się dodać „ThinQ".

ThinQ, czyli sztuczna inteligencja.

LG G7 spodziewaliśmy się zobaczyć na targach w Barcelonie, jednak koreański producent zamiast niego zdecydował się zaprezentować ulepszoną o ThinQ wersję LG V30.

Zmyślność nowej wersji starego telefonu objawiła się przede wszystkim pojawieniem się na pokładzie sztucznej inteligencji. Pomaga ona wykonać lepsze zdjęcia wybierając jak najlepsze parametry i wprowadzając poprawki w kwestii barw czy nasycenia. Innym inteligentnym aspektem było wprowadzenie do telefonu asystenta głosowego LG.

"ThinQ" obok nazwy LG G7 niemal gwarantuje, że te ulepszenia będą obecne także w nowym smartfonie.

Czego można się spodziewać po LG G7 ThinQ?

Według niepotwierdzonych informacji, które pojawiły się niedawno w sieci, LG będzie ozdobione notchem, ale notchem, którego można ukryć. Nie da się za to ukryć, że jest to intrygujący pomysł, który zobaczyliśmy ostatnio w nowych Huawei P20 i P20 Pro.

Ekran o przekątnej 6" ma mieć wyświetlacz MLCD+ z matrycą RGBW. Jego proporcje to zapewne 18:9 albo 19:9, zależnie od tego, czy włączymy notcha.

Na udostępnionych w sieci renderach widać dwa aparaty z tyłu. Mają mieć rozdzielczość 16 megapikseli i jasność f/1.6. Jeden z nich powinien mieć obiektyw szerokokątny. Pod nimi znajduje się czytnik linii papilarnych.

REKLAMA

Smartfon będzie napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 845. Telefon ma być dostępny w dwóch wariantach: słabszym, z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz mocniejszym, z 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci na dane, z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD. Akumulator ma mieć pojemność 3300 mAh.

LG G7 ThinQ ma zadebiutować pod koniec kwietnia.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA