Sprzęt  / News

Premiera zbliża się wielkimi krokami. Wszystko, co już wiemy o LG G7 ThinQ

Wszystko, co wiemy o LG G7, o przepraszam, o LG G7 ThinQ przed premierą. 

Nowy model nie będzie się nazywał po prostu LG G7, ale LG G7 ThinQ. Nie tylko brzmi to znacznie dumniej, ale też sugeruje, że w nowym telefonie pojawi się sztuczna inteligencja znane z innych urządzeń, do których koreańczycy zdecydowali się dodać „ThinQ".

ThinQ, czyli sztuczna inteligencja.

LG G7 spodziewaliśmy się zobaczyć na targach w Barcelonie, jednak koreański producent zamiast niego zdecydował się zaprezentować ulepszoną o ThinQ wersję LG V30.

Zmyślność nowej wersji starego telefonu objawiła się przede wszystkim pojawieniem się na pokładzie sztucznej inteligencji. Pomaga ona wykonać lepsze zdjęcia wybierając jak najlepsze parametry i wprowadzając poprawki w kwestii barw czy nasycenia. Innym inteligentnym aspektem było wprowadzenie do telefonu asystenta głosowego LG.

"ThinQ" obok nazwy LG G7 niemal gwarantuje, że te ulepszenia będą obecne także w nowym smartfonie.

Czego można się spodziewać po LG G7 ThinQ?

Według niepotwierdzonych informacji, które pojawiły się niedawno w sieci, LG będzie ozdobione notchem, ale notchem, którego można ukryć. Nie da się za to ukryć, że jest to intrygujący pomysł, który zobaczyliśmy ostatnio w nowych Huawei P20 i P20 Pro.

Ekran o przekątnej 6" ma mieć wyświetlacz MLCD+ z matrycą RGBW. Jego proporcje to zapewne 18:9 albo 19:9, zależnie od tego, czy włączymy notcha.

Na udostępnionych w sieci renderach widać dwa aparaty z tyłu. Mają mieć rozdzielczość 16 megapikseli i jasność f/1.6. Jeden z nich powinien mieć obiektyw szerokokątny. Pod nimi znajduje się czytnik linii papilarnych.

Smartfon będzie napędzany procesorem Qualcomm Snapdragon 845. Telefon ma być dostępny w dwóch wariantach: słabszym, z 4 GB RAM-u i 64 GB pamięci wewnętrznej oraz mocniejszym, z 6 GB pamięci operacyjnej i 128 GB pamięci na dane, z możliwością rozszerzenia jej za pomocą karty microSD. Akumulator ma mieć pojemność 3300 mAh.

LG G7 ThinQ ma zadebiutować pod koniec kwietnia.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst