ROZDAJEMY SPRZĘTY!
Rotated image 1Image 2Rotated image 3Image 4Image 4
Close small
REKLAMA

Świetna nowość w Instagramie. Dodawanie Insta Stories jest od teraz dużo szybsze

Instagram wprowadza świetną nowość, która pozwoli oszczędzić sporo czasu. Jeśli dodajesz zdjęcia do Instagram Stories, od dziś będziesz mógł to robić sporo szybciej dzięki opcji dodawania wielu zdjęć jednocześnie.

26.04.2018 06.58
instagram aktualizacja komentarze
REKLAMA
REKLAMA

Instagram Stories to obecnie najgorętsza i najważniejsza funkcja serwisu fotograficznego Marka Zuckerberga. Od momentu wprowadzenia Stories rosną w bardzo szybkim tempie. Pod koniec 2017 r. korzystało z nich ponad 300 mln osób dziennie, a statystyki za 2018 r. z pewnością będą jeszcze bardziej imponujące.

Dodanie nowych Stories zawsze było trochę za bardzo czasochłonne. Teraz się to zmieni.

Dotychczas dodając każdy nowy materiał do Stories, musieliśmy przechodzić cały proces od początku. Trzeba było wybrać ikonkę aparatu, przejrzeć zdjęcia z galerii (lub zrobić nowe), potwierdzić wybór i ewentualnie nanieść tekst i grafiki. Dodając kilka zdjęć jedno po drugim, całość zabierała zdecydowanie za dużo czasu.

Teraz się to zmienia. W najnowszej aktualizacji Instagrama na Androidzie pojawia się opcja dodania wielu Stories jednocześnie. Całość została bardzo dobrze zaprojektowana, bo nadal pozwala dodawać grafiki i tekst do poszczególnych zdjęć.

Jak skorzystać z dodawania wielu zdjęć jednocześnie do Stories?

Zaczynamy tak jak zwykle. Z ekranu głównego Instagrama wybieramy ikonkę aparatu, a następnie galerii.

Nowością jest możliwość zaznaczenia wielu zdjęć na tym etapie. Wygląda to bardzo podobnie do dodawania wielu zdjęć do zwykłego posta na Instagramie. Uwaga, liczy się kolejność zaznaczania zdjęć.

Po wybraniu zdjęć przechodzimy do edycji, czyli najważniejszego elementu Stories. Możemy tu nanosić tekst, grafiki, gify i inne interaktywne elementy. Na dole widzimy miniaturki każdego nowego zdjęcia, dzięki czemu możemy szybko przejść do kolejnego elementu.

REKLAMA

Po zakończeniu edycji klikamy „Dalej” i już! Gotowe! Właśnie dodaliśmy kilka zdjęć jednocześnie do Instagram Stories. Proste i wygodne rozwiązanie, którego wcześniej bardzo brakowało. Z pewnością będę z niego korzystał.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA