REKLAMA

200 tys. zł na rozwój projektów i wsparcie najlepszych ekspertów. Tak Alior Bank szuka nowych partnerów

Alior Bank kontynuuje realizację swojej strategii na lata 2017-2020:  Cyfrowy buntownik. Kolejną jej odsłoną jest zakończona właśnie 5. edycja programu akceleracyjnego Huge Thing, którym tym razem wyłonił 11 najlepszych startupów. W ramach rządowego programu Start in Poland każdy zespół otrzymał wsparcie finansowe w wysokości do 200 tys. zł na rozwój swoich projektów.

10.04.2018 16.28
5. edycja Huge Thing - Alior Bank szuka najlepszych startupów
REKLAMA
REKLAMA

Już po raz piąty Alior Bank programem Huge Thing z jednej strony stara się zaktywizować startupowców, a z drugiej wyłapać tych najlepszych i z nimi współpracować.

Dla Alior Banku współpraca ze startupami to ważny element realizacji strategii „Cyfrowego buntownika”.

Piąta edycja Huge Thing wyłoniła 11 finalistów.

Do 5. edycji Huge Thing zakwalifikowały się: PingFin, Pergam.in, BankMail, Metrisco, Limitless, HeyRents, QueryStorm, FXManago, GameHR, Contract Checker, Supozu. Autorzy tych projektów, pod bacznym okiem ekspertów Alior Banku, uczestniczyli w warsztatach i sesjach mentoringowych.

Oprócz tego finałowe zespoły wzięły udział w wyczekiwanym biznesowym „speed datingu”, w trakcie którego mieli szansę przekonać 12 potencjalnych inwestorów do swoich projektów.

Wsparcie finansowe rządowego programu.

Z kolei w nawiązywaniu globalnych relacji miały im pomóc dwa zagraniczne wyjazdy: do Londynu i Berlina. Dodatkowo, dzięki programowi rządowemu Start in Poland, mogą liczyć na dofinansowanie swoich projektów do 200 tys. zł.

W finale nie tylko Polacy.

Wśród finalistów znalazł się m.in. białoruski team PingFin, który stworzył aplikację służącą do automatycznej agregacji danych dotyczących kont bankowych i umożliwiającą prawidłowe planowanie finansów. GameHR zaprezentował zautomatyzowaną platformę z autorskimi grami rekrutacyjnymi, która wykorzystuje nowoczesną metodykę grywalizacji, neuronauki i wirtualnej rzeczywistości.

Możliwość współpracy z Alior Bankiem jest wartością samą w sobie.

Uczestnicy programu akceleracyjnego Huge Thing zgodnie chwalili jego potencjał.

REKLAMA

ZapiszZapisz

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA