REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Świetna promocja - zamów Xperię XZ2 i odbierz konsolę PlayStation 4 w prezencie

Sony przygotowało nie lada gratkę dla tych, którzy zdecydują się kupić telefon Xperia XZ2 w przedsprzedaży. Jeżeli się na niego zdecydujemy, otrzymamy konsolę PlayStation 4 z zestawem gier bez dodatkowych opłat.

12.03.2018
10:04
Xperia XZ2 promocja
REKLAMA
REKLAMA

Dziś o 10:00 ruszyła przedsprzedaż telefonu Xperia XZ2. Telefon dostępny jest w cenie 3600 zł i ma wszystkie cechy – przynajmniej teoretycznie – porządnego sztandarowego modelu na rok 2018. Urządzenia Sony potrafią zapisywać obraz w rozdzielczości 4K i w trybie HDR z przepływnością 10 Mb/s, dzięki czemu pozbawiony on będzie artefaktów kompresji. Do tego dochodzi tryb Super Slo-mo, który pozwala nagrywać obraz w 960 kl/s, w rozdzielczości Full HD.

 class="wp-image-697231"

Równie obiecująco zapowiada się przestrzenny system audio. Uzupełnia go 5,7-calowy wyświetlacz o proporcjach 2:1 i rozdzielczości 2160 x 1080 pikseli z obsługą HDR. Sercem telefonu jest nowiutki procesor Snapdrafon 845 z Adreno 640, któremu towarzyszą 4 GB RAM i 64 GB pamięci masowej (możliwość rozszerzenia przez kartę microSD). Całością zarządza system operacyjny Android Oreo.

Sony Xperia XZ2 – kup w przedsprzedaży, otrzymasz w ramach promocji konsolę PlayStation 4 gratis.

W wybranych sklepach współpracujących z Sony telefon Xperia XZ2 będzie dostępny w fantastycznym pakiecie przedsprzedażowym. Wybierając dowolną jego odmianę (czarną, srebrną, zieloną lub różową) otrzymamy inny sztandarowy produkt Sony bez żadnych dopłat.

REKLAMA

Chodzi tu o konsolę PlayStation 4 Slim z 500 GB dyskiem twardym. Do konsoli dodane są trzy gry PlayLink. Typowa cena takiego zestawu to około 1250 zł. Oszczędności są więc niemałe. Jest jednak tylko jeden problem.

Promocja jest ograniczona wolumenowo. To oznacza, że będzie trwać do wyczerpania zapasów. Jeżeli więc rozważasz kupno nowego telefonu i konsoli do gier, radzimy się namyślać szybciej. Jest bardzo możliwe, że niedługo zacznie braknąć wspomnianych zestawów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA