Motoryzacyjna podróż do przyszłości już za kilka dni. Zapraszamy na #Volvo Talks na Poznań Motor Show 2018!

Patronat medialny

Miliardy dolarów, setki tysięcy ocalonych istnień, niezliczona ilość zaoszczędzonych godzin, ale też i wielkie wyzwanie - samochody autonomiczne słusznie rodzą sporo pytań, na które zdecydowanie warto odpowiedzieć.

30.03.2018 18.19
poznań motor show

Czy jesteśmy już gotowi na samojeżdżące auta? Czy to jest w ogóle możliwe do zrealizowania? Czy lepszy jest ludzki kierowca, czy komputer? Ile będą kosztować klientów odpowiednie systemy? Kiedy do takiego ruchu przystosowana będzie infrastruktura? Kto pierwszy wprowadzi na drogi na masową skalę pojazdy, które nie będą potrzebować kierowcy? Jak zmieni się prawo, żeby wizja przyszłości pełna autonomicznych samochodów mogła się ziścić? Te wszystkie zagadnienia trzeba jak najszybciej rozwiązać, a przynajmniej przedyskutować najbardziej prawdopodobne dziś warianty.

A gdzie i kiedy jest ku temu najlepsza okazja, jak nie podczas ogromnych targów motoryzacyjnych, gdzie wszystkie najnowsze zdobycze samochodowej techniki będzie można zobaczyć na własne oczy?

Dlatego właśnie tymi tematami zajmiemy się już 5 kwietnia podczas Volvo Talks na Poznań Motor Show 2018. Zapraszamy do uczestnictwa!

Przyszłość czy fantastyczna mrzonka? - takie pytanie główne będzie przyświecać otwartemu dla publiczności panelowi dyskusyjnemu, który rozpocznie się już o godzinie 10:15. Udział w nim weźmie Stanisław Dojs (Volvo Car Poland), a także Przemysław Pająk i Tymon Grabowski. Będzie więc miejsce i na głos ze strony producenta samochodów, i ze strony fana najnowszych technologii, i eksperta motoryzacyjnego.

Spotkanie będzie można oczywiście obserwować na żywo na miejscu - wstęp na panel jest całkowicie bezpłatny. Jeśli jednak planujecie wybrać się na Poznań Motor Show dopiero w weekend (5.04 jest dniem prasowym) - nic straconego!

Transmisję z wydarzenia będzie można oglądać od 10:15 bezpośrednio na naszej stronie.

Przy stoisku Volvo (jeśli ktoś będzie na miejscu) albo z otwartą kartą ze streamingiem (jeśli będziecie oglądać z domu albo z pracy) warto będzie zresztą zostać dłużej.

Nie tylko po to, żeby zobaczyć np. model V60, ale też po to, by obserwować kolejne dyskusje o tym, co czeka branżę motoryzacyjną w tym roku i w przyszłych latach.

Wśród poruszanych tematów znajdzie się m.in. elektromobilność i ekologia, a także technologie ratujące życie. Eksperci zastanowią się też nad tym, jak teraz i w przyszłości będziemy kupować samochody. Bo co do tego, że w tej kwestii zachodzą właśnie olbrzymie zmiany, nie ma żadnych wątpliwości.

Szczegółowy rozkład paneli dyskusyjnych w ramach Volvo Talks można znaleźć pod tym adresem. Transmisje na żywo w dniu wydarzenia znajdziecie na naszych stronach.

Zapraszamy!

Patronat medialny
Najnowsze