REKLAMA

Abonament na telefon i paket Office na jednym rachunku. Nowa oferta dla firm

T-Mobile chwali się nową usługą w ofercie dla firm. Od teraz przedsiębiorcy będą mogli razem z abonamentem na usługi telekomunikacyjne wykupić dostęp do pakietu biurowego w chmurze Microsoft Office 365, a przedstawiciela operatora pomogą w migracji bez dodatkowych opłat.

07.03.2018 13.48
T-Mobile: abonament na telefon i paket Office na jednym rachunku
REKLAMA
REKLAMA

W dobie pakietów no-limits za mniej niż 50 zł miesięcznie telekomy nie mają już możliwości konkurowania ze sobą wyłącznie niską ceną. Sieci komórkowe stale rozbudowują swoją ofertę o dodatkowe produkty i usługi - czy to dostępne za darmo w ramach bonusu, czy to opłacane wygodnie na jednym rachunku.

Pakiet biurowy razem z telefonem

Kolejny z tego typu dodatków zaprezentował właśnie T-Mobile. Na mocy partnerstwa z firmą Microsoft operator oferuje swoim klientom dostęp do pakietu biurowego razem z abonamentem na telefon. Klienci biznesowi mogą razem z abonamentem T-Mobile dla firm wykupić dostęp do pakietu Office 365.

Na pakiet Office 365 dostępny od teraz w T-Mobile składają się nie tylko aplikacje takie jak Word, Excel i PowerPoint, ale również przestrzeń dyskowa w chmurze OneDrive, poczta firmowa Outlook, współdzielony kalendarz oraz liczne inne narzędzia usprawniające pracę w firmie.

Operator zapewni wsparcie techniczne

Ma to ułatwić wdrożenie rozwiązania Microsoftu u siebie nawet tym mniejszym firmom. Pracownicy telekomu mają pomóc przedsiębiorcom, którzy zdecydują się na wdrożenie Office 365 u siebie, w migracji danych.

t-mobile dla firm microsoft office 365 pakiety class="wp-image-694570"

Office 365 w T-Mobile - trzy warianty

T-Mobile dla firm - Plan mobilny Office 365 Business Essentials.

W ramach tego wariantu za 18 zł netto miesięcznie użytkownicy mogą skorzystać z aplikacji Office Online w przeglądarce internetowej. Na przechowywanie danych takich jak e-mail, kalendarz i kontakty można wykorzystać 50 GB przestrzeni w chmurze. Dostępne są też takie dodatki jak firmowa sieć społecznościowa i inne narzędzia do zarządzania pracą zespołu. Nie zabraknie też 1 TB przestrzeni na dane w chmurze.

T-Mobile dla firm - Plan w biurze Office 365 Business.

Droższy pakiet pozwala skorzystać z aplikacji desktopowych składających się na pakiet Office na komputerach z systemami Windows i macOS. W tym pakiecie kosztującym 35 zł netto miesięcznie nie są dostępne jednak dodatkowe narzędzia do zarządzania przedsiębiorstwem, które oferuje tańszy plan.

T-Mobile dla firm - Plan Mix Office 365 Business Premium.

Plan kosztujący 45 zł netto miesięcznie zawiera wszystko to, co dwa tańsze pakiety razem wzięte - czyli zarówno dostęp do aplikacji desktopowych, jak i narzędzia online ułatwiające organizację pracy w firmie.

Office 365 u operatora - czy warto?

REKLAMA

Oferta T-Mobile dla firm może spodobać się tym mniejszym przedsiębiorstwom, które nie mają etatowego informatyka. Nowe oprogramowanie w firmie pomoże w wdrożyć przedstawiciel operatora. W dodatku cennik zaproponowany przez T-Mobile jest dość atrakcyjny.

Pakiet biurowy można oczywiście w wykupić bezpośrednio od Microsoftu, co kosztuje 12,90 euro miesięcznie (przy umowie na rok) w podstawowej wersji zapewniającej dostęp do aplikacji biurowych. Przekłada się na ok. 54 zł opłaty miesiąc w miesiąc.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA