Operatorzy  / News

Zniżka na mecze albo 20 GB internetu. Tak polskie sieci świętują swoje jubileusze

Picture of the author

Polskie sieci komórkowe mają dla swoich klientów niespodzianki. Jedna z nich świętuje 20 lat działalności na rodzimym rynku, a druga przez tyle samu czasu wspierała polskich siatkarzy. Z tych okazji Orange i Plus przygotowały dla swoich klientów specjalne promocje.

Orange Polska zastąpił na naszym rynku istniejącą od 1 marca 1998 roku sieć o nazwie Idea, której operatorem był PTK Centertel. Sieć telefonii komórkowej Plus z kolei, której operatorem jest Polkomtel, uruchomiona została w październiku 1996 roku - za to od równo dwóch dekad wspiera polskich siatkarzy. W ramach świętowania tych jubileuszy operatorzy mają dla klientów niespodzianki.

20 GB internetu od Orange na 20 urodziny.

Pomarańczowy operator, jeśli brać pod uwagę czas funkcjonowania firmy jako Idea, kończy w tym miesiącu 20 lat. Z tej okazji Orange przygotował dla swoich klientów miłą niespodziankę. Promocja potrwa od 14 marca do 12 kwietnia 2018 roku i pozwoli na aktywację dodatkowego pakietu internetu na 30 dni.

Orange chce świętować nie tylko z osobami, którzy są z pomarańczową siecią od początku, ale ze wszystkimi swoimi klientami. Darmową paczkę internetu będą mogli odebrać abonenci usług mobilnych, w tym abonamentów indywidualnych i firmowych oraz użytkownicy ofert na kartę.

Aktywacja pakietu wymaga wysłania jednego bezpłatnego SMS-a o treści 20 na numer 80820. Pakiet można aktywować również na innym numerze sieci Orange powiązanym ze swoim kontem, czyli np. na karcie SIM z internetem mobilnym. Wystarczy wpisać w treści SMS-a hasło w formie 20naNUMER, gdzie numer składa się z 9 cyfr bez prefiksu kierunkowego.

20 lat w Plusie i 20 proc. zniżki na bilety.

Swój 20-letni jubileusz świętuje też inny polski operator. Za kilka dni rozpocznie się pierwsza faza sprzedaży biletów na Siatkarskie Ligi Narodów Kobiet i Mężczyzn. Klienci zielonego operatora będą mogli nabyć je ze zniżką wynoszącą 20 proc.

Plus wspiera Polską Siatkówkę od 2 dekad, a promocję przygotowano wraz z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Zniżkę będzie można uzyskać na bilety na mecze Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, które odbędą się w 2018 roku.

Oprócz tego abonenci Plusa będą mogli jako pierwsi kupić bilety na mecze.

Normalna dystrybucja wystartuje 26 marca, a abonenci sieci będą mogli nabyć je z rabatem między 15 a 18 marca. Dotyczy to wszystkich klientów indywidualnych oraz przedstawicieli małych firm, którzy opłacają abonament, usługi typu mix lub są użytkownikami internetu mobilnego.

Z promocji na wcześniejszy zakup biletów ze zniżką w wysokości 20 proc. na mecze siatkówki mogą skorzystać też klienci usług w modelu prepaid. Warunkiem jest jedynie doładowanie konta za łącznie minimum 25 zł w ciągu ostatnich 90 dni.

Z promocji trwającej od 15 marca do odwołania można skorzystać wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści SIATKA na numer 80808 w przypadku usług głosowych. Użytkownicy internetu mobilnego mogą wysłać SMS-a o treści SIATKA NUMER (gdzie numer to numer usługi internetowej) z dowolnego polskiego numeru na 661000080. Taka wiadomość jest jednak płatna zgodnie z cennikiem operatora.

Operator po weryfikacji klienta będzie odsyłał do klientów kod z kodem rabatowym. Zakupu biletów należy dokonać za pośrednictwem strony www.ebilet.pl. Pula jest ograniczona.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst