REKLAMA
  1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Operatorzy

Zniżka na mecze albo 20 GB internetu. Tak polskie sieci świętują swoje jubileusze

Polskie sieci komórkowe mają dla swoich klientów niespodzianki. Jedna z nich świętuje 20 lat działalności na rodzimym rynku, a druga przez tyle samu czasu wspierała polskich siatkarzy. Z tych okazji Orange i Plus przygotowały dla swoich klientów specjalne promocje.

telefony Dual SIM
REKLAMA
REKLAMA

Orange Polska zastąpił na naszym rynku istniejącą od 1 marca 1998 roku sieć o nazwie Idea, której operatorem był PTK Centertel. Sieć telefonii komórkowej Plus z kolei, której operatorem jest Polkomtel, uruchomiona została w październiku 1996 roku - za to od równo dwóch dekad wspiera polskich siatkarzy. W ramach świętowania tych jubileuszy operatorzy mają dla klientów niespodzianki.

20 GB internetu od Orange na 20 urodziny.

Pomarańczowy operator, jeśli brać pod uwagę czas funkcjonowania firmy jako Idea, kończy w tym miesiącu 20 lat. Z tej okazji Orange przygotował dla swoich klientów miłą niespodziankę. Promocja potrwa od 14 marca do 12 kwietnia 2018 roku i pozwoli na aktywację dodatkowego pakietu internetu na 30 dni.

Orange chce świętować nie tylko z osobami, którzy są z pomarańczową siecią od początku, ale ze wszystkimi swoimi klientami. Darmową paczkę internetu będą mogli odebrać abonenci usług mobilnych, w tym abonamentów indywidualnych i firmowych oraz użytkownicy ofert na kartę.

Aktywacja pakietu wymaga wysłania jednego bezpłatnego SMS-a o treści 20 na numer 80820. Pakiet można aktywować również na innym numerze sieci Orange powiązanym ze swoim kontem, czyli np. na karcie SIM z internetem mobilnym. Wystarczy wpisać w treści SMS-a hasło w formie 20naNUMER, gdzie numer składa się z 9 cyfr bez prefiksu kierunkowego.

20 lat w Plusie i 20 proc. zniżki na bilety.

Swój 20-letni jubileusz świętuje też inny polski operator. Za kilka dni rozpocznie się pierwsza faza sprzedaży biletów na Siatkarskie Ligi Narodów Kobiet i Mężczyzn. Klienci zielonego operatora będą mogli nabyć je ze zniżką wynoszącą 20 proc.

Plus wspiera Polską Siatkówkę od 2 dekad, a promocję przygotowano wraz z Polskim Związkiem Piłki Siatkowej. Zniżkę będzie można uzyskać na bilety na mecze Reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn, które odbędą się w 2018 roku.

20 lat plus siatkowka znizki na bilety

Oprócz tego abonenci Plusa będą mogli jako pierwsi kupić bilety na mecze.

Normalna dystrybucja wystartuje 26 marca, a abonenci sieci będą mogli nabyć je z rabatem między 15 a 18 marca. Dotyczy to wszystkich klientów indywidualnych oraz przedstawicieli małych firm, którzy opłacają abonament, usługi typu mix lub są użytkownikami internetu mobilnego.

Z promocji na wcześniejszy zakup biletów ze zniżką w wysokości 20 proc. na mecze siatkówki mogą skorzystać też klienci usług w modelu prepaid. Warunkiem jest jedynie doładowanie konta za łącznie minimum 25 zł w ciągu ostatnich 90 dni.

REKLAMA

Z promocji trwającej od 15 marca do odwołania można skorzystać wysyłając bezpłatnego SMS-a o treści SIATKA na numer 80808 w przypadku usług głosowych. Użytkownicy internetu mobilnego mogą wysłać SMS-a o treści SIATKA NUMER (gdzie numer to numer usługi internetowej) z dowolnego polskiego numeru na 661000080. Taka wiadomość jest jednak płatna zgodnie z cennikiem operatora.

Operator po weryfikacji klienta będzie odsyłał do klientów kod z kodem rabatowym. Zakupu biletów należy dokonać za pośrednictwem strony www.ebilet.pl. Pula jest ograniczona.

REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA