REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Oprogramowanie

W Pokemon Go pojawią się questy. Jedną z nagród ma być mityczny Mew

Pokemon Go niebawem doczeka się bardzo dużej aktualizacji. Od 30 marca 2018 r. w grze pojawią się codzienne questy, za rozwiązywanie których przyznawane będą specjalne nagrody. Jedną z nich ma być Mew - mityczny stworek do tej pory niedostępny w grze.

26.03.2018
16:08
Już za kilka dni w Pokemon Go pojawią się questy oraz mityczne stworki
REKLAMA
REKLAMA

Zadania będą podzielona na dwie kategorie: terenowe (Field Research) oraz specjalne (Special Research). Te pierwsze będzie można otrzymać po zakręceniu PokéStopem. Polegają one na łapaniu konkretnych typów stworków, braniu udziału w walkach. Z kolei specjalne zadania mają być bardziej skomplikowane. Gracze otrzymają je od profesora Willowa.

 class="wp-image-705216"

Zadania w Pokemon GO będą miały różne poziomy trudności.

Im trudniejsze wyzwanie uda się ukończyć, tym nagroda za jego wykonanie będzie większa. Liczba zadań dostępnych jednego dnia nie jest ograniczona, więc możliwe jest wykonywanie wielu zadań w krótkim czasie. Zadania premiowane będą różnego rodzaju nagrodami w postaci przedmiotów oraz… stempli.

 class="wp-image-705210"

Po zebraniu siedmiu stempli przyznana zostanie specjalna nagroda, na przykład możliwość spotkania legendarnego lub mitycznego Pokemona. Niestety, liczba otrzymywanych stempli jest ograniczona do jednego dziennie, więc rzadkiego stworka będzie można spotkać zaledwie raz w tygodniu.

REKLAMA
W Pokemon GO questy nie były do tej pory dostępne. class="wp-image-705207"

Wprowadzenie zadań to świetna wiadomość z kilku powodów. Po pierwsze, jest to pierwsze od kilku miesięcy poważne urozmaicenie gry. Ostatnią tego typu nowością było wprowadzenie raidów. Po drugie, wiele osób z małych miejscowości narzekało na brak możliwości złapania najrzadszych stworków. Te były dostępne w najtrudniejszych raidach, do ukończenia których potrzeba nawet kilkunastu osób. Wiele wskazuje na to, że teraz będą mogły zdobyć wymarzone pokemony w pojedynkę.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA