REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Co za promocja! Piekielnie szybki OnePlus 5T kosztuje mniej niż 1650 zł

Jeżeli szukaliście smartfona z najwyższej półki w dobrej cenie, powinniście skorzystać z tej promocji. OnePlus 5T jest obecnie dostępny w ofercie sklepu Gearbest, gdzie kosztuje mniej niż 1650 zł.

23.03.2018
15:25
Co za promocja! Piekielnie szybki OnePlus 5T kosztuje mniej niż 1650 zł
REKLAMA
REKLAMA

Co można powiedzieć o tym smartfonie? Nie jest to sprzęt idealny. Nie jest wodoodporny, nie ma najlepszego ekranu na rynku. Nie jest to też telefon, który robi najlepsze zdjęcia. Ale! OnePlus 5T ma fenomenalny stosunek ceny do oferowanej jakości wykonania i wydajności. Smartfon ten jest piekielnie szybki i ma wyśmienicie zoptymalizowane oprogramowanie. Pod tym względem może uchodzić za wzór.

 class="wp-image-632392"

Dodajmy do tego najszybsze na rynku szybkie ładowanie akumulatora, obecność złącza słuchawkowego 3,5 mm obok gniazda USB-C, możliwość błyskawicznego odblokowania twarzą lub odciskiem palca, bardzo wygodną obsługę gestami, obecność suwaka powiadomień.

 class="wp-image-632365"

Wtedy okaże się, że za cenę naprawy iPhone’a X dostajemy telefon naszpikowany świetnymi funkcjami, który w dodatku działa zauważalnie szybciej i płynniej od sztandarowych smartfonów androidowej konkurencji. W dobie coraz to droższych flagowców OnePlus 5T jest powiewem świeżości.

Jak kupić OnePlus 5T?

Telefon ten możecie kupić za 1643 zł (479,44 dol.) w sklepie Gearbest. By uzyskać taką cenę nie trzeba wpisywać żadnego kodu promocyjnego, wystarczy skorzystać z naszego linku. Telefon zostanie wysłany z magazynu znajdującego się w Chinach. Oznacza to, że czas dostarczenia towaru będzie wynosił kilka tygodni. Doliczone mogą zostać dodatkowe opłaty, takie jak podatek VAT, ale skutecznie chroni przed nimi przesyłka Priority Line.

OnePlus 5T class="wp-image-632344"
REKLAMA

Jeżeli zamierzacie zamówić ten telefon, zróbcie to szybko. Nie wiadomo bowiem, jak długo potrwa ta promocja. Jednak nawet jeżeli się skończy, to warto będzie rozważyć kupno tego telefonu. OnePlus 5T jest bowiem dobrym telefonem nawet w swojej standardowej cenie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA