REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Szybki internet, telewizja i karta SIM gratis. Netia za taką przyjemność w nowej usłudze liczy tylko 49,90 zł

Netia pochwaliła się właśnie nową ofertą na pakiet internetu z telewizją ze stałą ceną przez cały czas trwania umowy. Firma zatrudniła do promocji pakietów Netia dla Ciebie znanych youtuberów.

09.03.2018
15:41
netia dla ciebie internet telewizja
REKLAMA
REKLAMA

Netia dla Ciebie jest ofertą kierowaną do klientów, którzy mają dostęp do sieci własnej Netii. Operator chwali się, że dostarcza usługi do 2,6 mln adresów, a 1 mln z nich ma dostęp do łącza powyżej 100 Mbps.

Nowa oferta jest dostępna już dziś. W jej ramach klienci będą mogli wykupić na jednym rachunku zarówno dostęp do internetu, jak i pakiet telewizji.

Netia oferuje obie usługi za 49,90 zł miesięcznie.

Podstawowy pakiet Netia dla Ciebie oferuje internet o przepustowości do 100 Mbps oraz pakiet TV na Start. Zawarte jest w nim podstawowe 57 kanałów. Za obie usługi klienci zapłacą 49,90 zł miesięcznie przez cały okres trwania umowy, a także po jej zakończeniu.

Netia oferuje też dodatkowe pakiety telewizyjne. TV Super to pakiet 157 kanałów, w tym 87 w HD za łączną kwotę 99,90 zł miesięcznie (z wliczoną opłatą za internet). Oprócz tego klienci mogą skorzystać z opcji TV Elastyczna, gdzie mają do wyboru 200 kanałów w 20 pakietach tematycznych za 69,90 zł miesięcznie.

Internet i telewizja w pakiecie, a w gratisie karta SIM.

W ramach promocji osoby decydujące się na dodatkowy pakiet telewizyjny zapłacą przez pierwsze pół roku tyle, ile za podstawowy wariant usługi, czyli 49,90 zł.

Osoby decydujące się na telewizję i internet w Netii mogą otrzymać za darmo dodatkową kartę SIM z usługami typu no-limits (rozmowy, SMS, MMS).

Internet światłowodowy do 900 Mbps.

Klienci, u których pozwala na to infrastruktura, będą mogli dodatkowo przez pierwsze 3 miesiące testować łącze o przepustowości 9-krotnie większej niż w podstawowym pakiecie.

Po upłynięciu kwartału i zakończeniu testów klienci będą mogli zdecydować się na wykupienie opcji przyspieszenia internetu z 100 Mbps do 900 Mbps. Koszt wynosi 40 zł miesięcznie.

REKLAMA

Osoby, które korzystają z łącza innego niż światłowód, będą mogły z kolei uzyskać wydłużony okres świadczenia usług „za złotówkę”.

W kampanii promocyjnej biorą udział tacy youtuberzy jak Abstrachuje TV, 5 sposobów na…, Nieprzygotowani i Ponki. Mają tworzyć własne materiały z lokowaniem usługi Netia dla Ciebie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA