REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

The Witness i Assassin’s Creed Syndicate za darmo dla abonentów Xbox Live Gold

Microsoft tym razem się postarał. Darmowe gry dla abonentów Xbox Live Gold na kwiecień 2018 r. to trzy bardzo udane produkcje i jedna całkiem przyzwoita. Wśród tytułów dość świeża odsłona kultowej serii Assassin’s Creed.

28.03.2018
20:48
Gry z Gold kwiecień 2018
REKLAMA

Xbox Live Gold to płatna usługa dla posiadaczy konsol Xbox, która zapewnia dostęp do serwerów multiplayer, atrakcyjne rabaty na gry w Microsoft Store oraz cztery darmowe gry w miesiącu: dwie na Xbox One, dwie na Xbox 360, które również są zgodne z Xbox One.

REKLAMA

Jak co miesiąc, przyglądamy się nowym pozycjom, jakie zostały udostępnione płacącym abonentom. A tym razem tak zwane Gry z Gold, pisząc kolokwialnie, obrodziły. Trzy gry to oczywiste hity. Jednej nie znam, ale zapowiada się również nieźle. Przyjrzyjmy się więc co przygotował dla nas Microsoft.

Gry z Gold – oferta na kwiecień 2018 r.

The Witness (Xbox One)

Jakimś cudem ominąłem nasze recenzje tej gry. Te pokrywają się z ocenami wystawionymi przez inne media. Uśredniając wszystkie: absolutna rewelacja. W The Witness budzimy się z całkowitą amnezją na nieznanej wyspie, będąc absolutnie sami. Szybko odkrywamy, że ta pełna jest trudnych i zaskakujących zagadek. Ich rozwiązywanie może pomóc odzyskać nam pamięć i odnaleźć drogę do domu. Tych zagadek jest ponad 500, są różnorodne i bardzo wymagające. A całość okraszona jest bardzo estetyczną oprawą wizualną.

Assassin’s Creed Syndicate (Xbox One)

Serii Assassin’s Creed nie trzeba chyba nikomu przedstawiać. A Syndicate to jedna z nowszych jej odsłon. Tym razem trafiamy do Londynu, do 1868 r., w samo serce rewolucji przemysłowej. Musimy poprowadzić naszą organizację podziemną i zdobywać wpływy, by walczyć z podmiotami, które w imię postępu żerują na mniej uprzywilejowanych. Jak w każdej grze z serii, w Assassin’s Creed Syndicate akcja jest szybka i brutalna. A oprawa graficzna, mimo upływu lat, w zasadzie prawie w ogóle się nie zestarzała.

Cars 2: The Video Game (Xbox 360, zgodna z Xbox One)

To wyścigowa gra akcji inspirowana filmem o tym samym tytule i projektowana przede wszystkim z myślą o najmłodszych. To jednak nie oznacza, że starsi gracze będą się przy niej gorzej bawić. W Cars 2 stajemy się agentem CHROME (Centralna Hipertajna Rozdzielnia Ogólnowywiadowczo-Motoryzacyjno-Edukacyjna) i podejmujemy się wielu niebezpiecznych misji, by zostać najszybszym autem na świecie. W teorii czeka nas przy tym mnóstwo zabawy. Chętnie sprawdzę jak to wygląda w praktyce.

Dead Space 2 (Xbox 360, zgodna z Xbox One)

REKLAMA

Druga część jednej z najbardziej przerażających gier ostatnich lat. To również bardzo dobra gra akcji typu TPP, w której ponownie musimy stawić czoła zmutowanym nekromorfom. Sequel przenosi nas do kosmicznego miasta Sprawl, które jeszcze nie zostało opanowane przez Zarazę. A to oznacza, że będziemy świadkami masakry lokalnej ludności, starając się zapobiec tragicznemu końcowi tej historii.

REKLAMA
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA