Zapraszamy na Electronics Show 2018!

Patronat medialny

W tym roku nie trzeba jechać na IFA czy MWC, by obcować z nowinkami technicznymi. Wystarczy bilet do Warszawy na Electronics Show.

20.03.2018 15.57
Targi Electronics Show rozkręcają się z każdym dniem! Już w piątek mogliśmy zobaczyć na nich sporo atrakcji, a dzisiaj pojawiło się sporo nowych. Chociażby z tego powodu warto odwiedzić tę imprezę.

Electronics Show 2018 to pierwsze tego typu wydarzenie w Polsce. Od 13 do 15 kwietnia hale Ptak Warsaw Expo w podwarszawskim Nadarzynie wypełnią się stoiskami producentów i usługodawców związanych z rynkiem elektroniki użytkowej. Całemu wydarzeniu patronuje sieć MediaMarkt.

Czego możemy się spodziewać na targach? Zapowiedzi organizatorów rozbudzają niemały apetyt. Już teraz wiadomo, że nie zabraknie światowych marek. Co więcej, odwiedzający będą mogli skorzystać z porad specjalistów i dowiedzieć się, jak w praktyce zastosować najnowsze technologie w domu i biurze. Nie zabraknie atrakcji dla fanów urządzeń mobilnych, miłośników sportu i cyfrowej rozrywki.

Podczas Electronics Show Expo 2018 zobaczymy efektowne i dynamiczne prezentacje oraz pokazy.

Nie zabraknie też, tradycyjnych już dla tego rodzaju wydarzeń, licznych konkursów z nagrodami. W programie znajdą się także bardzo ciekawe konferencje z udziałem ekspertów. Ciekawostką będzie Strefa Kosmiczna, w której będzie można poszerzyć wiedzę o wszechświecie i przekonać się, jak technologie kosmiczne przenikają do codziennego życia.

Electronics Show 2018 class="wp-image-702099"

Electronics Show Expo 2018, czyli „polska IFA”.

Niewykluczone, że właśnie na targach Electronics Show wybrani producenci zaprezentują po raz pierwszy swoje nowe urządzenia. Organizatorom bez wątpienia zależy na spopularyzowaniu wydarzenia, by to stało się cyklicznym, corocznym świętem entuzjastów nowinek technicznych. To z kolei przyciągnie jeszcze większą liczbę wystawców, jeszcze bardziej podnosząc rangę tego wydarzenia.

Nie pozostaje nam nic innego, jak zaprosić was na to wydarzenie. Na pewno reprezentacja Spider’s Web się na nim pojawi. Będziemy relacjonować najciekawsze konferencje i prezentacje oraz opowiadać o najbardziej interesujących sprzętach i usługach, jakie zostały zaprezentowane. Do zobaczenia więc 13 kwietnia w Nadarzynie. Liczymy na to, że również i ciebie tam spotkamy.

Patronat medialny
Najnowsze