1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Tech
  4. Sprzęt

DJI Mavic Pro tańszy o ponad 800 zł. To może być najbardziej opłacalny dron

Mamy już wiosnę, więc sezon na loty dronem rozpoczyna się na dobre. Jeżeli planujesz kupić takie urządzenie, masz ku temu świetną okazję. DJI Mavic Pro jest dostępny w rewelacyjnej cenie.

dji mavic pro mavic air
271 interakcji
dołącz do dyskusji

Drona DJI Mavic Pro nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się segmentem quadcopterów. Mavic Pro został zaprezentowany nieco ponad rok temu i dosłownie zrewolucjonizował ofertę firmy DJI, która jest numerem jeden jeśli chodzi o sprzedaż dronów. Urządzenie wyróżnia się składaną konstrukcją ramion i śmigieł, dzięki czemu jest bardzo przenośne, ale ma też wiele innych zalet.

Dron jest wyposażony w kamerę umieszczoną na trójosiowym gimbalu, która umożliwia nagrywanie wideo w 4K w 30 kl./s lub Full HD w 96 kl./s. Możemy też robić zdjęcia w rozdzielczości 12 megapikseli, w tym także w RAW-ach. Jeden akumulator wystarcza na 27 minut lotu, a maksymalna prędkośc wynosi 64 km/h. Na pokładzie jest system wykrywania przeszkód w lotach do przodu i do dołu, a także automatyczne tryby lotu i śledzenia.

Dlaczego piszemy o DJI Mavic Pro? Ponieważ rozpoczęła się świetna promocja na to urządzenie.

Promocję na DJI Mavic Pro znajdziemy w sklepie Gearbest. Cena jest obniżona o 23 proc. i wynosi obecnie 3482 zł, przy czym urządzenie jest wysyłane z europejskiego magazynu, a wysyłka do Polski jest darmowa. Cenę można dodatkowo zbić korzystając z kodu "GB4thGW4067". Po tym zabiegu koszt drona to 899 dol., co Gearbest przelicza na 3137,45 zł. To aż o 1000 zł taniej niż w oficjalnej polskiej dystrybucji! Co prawda jeśli poszukamy dłużej, znajdziemy w Polsce oferty za ok. 4000 zł, ale to nadal o 800 zł więcej niż w Gearbest.

Warto podkreślić, że promocja dotyczy podstawowego zestawu, a nie bogatszej opcji Combo. Nie jest to dużą wadą, bo w przypadku Mavica Pro taki zestaw jest bardzo bogaty i zawiera m.in. 6 śmigieł, aparaturę do sterowania, jeden akumulator, ładowarkę i potrzebne okablowanie. Kontroler drona ma rozkładane ramiona tworzące miejsce na smartfona, na którym widzimy podgląd obrazu z kamery.

Promocyjny zestaw DJI Mavic Pro kosztuje obecnie sporo mniej od Mavica Air, który jest dronem mniejszym, ale jednocześnie zapewniającym słabszą jakość obrazu. Jeśli szukasz najlepszego stosunku jakości obrazu do rozmiaru drona, DJI Mavic Pro nadal jest najlepszym wyborem, zwłaszcza w promocyjnej cenie. Promocyjną ofertę Gearbestu znajdziecie pod tym adresem. Nie zapomnij o podaniu kodu „GB4thGW4067” w koszyku.