REKLAMA

Tidal i Showmax za darmo wracają do Play razem z darmowym pakietem internetu

Tidal i Showmax za darmo wracają do Play. Tym razem z promocji mogą skorzystać abonenci usług prepaid. Dostęp można zdobyć razem z bezpłatnym pakietem internetowym o wielkości 6 GB na trzy miesiące.

16.02.2018 14.23
Darmowy Tidal w Play
REKLAMA
REKLAMA

Nowa promocja kierowana jest do klientów Play na kartę. Użytkownicy mogą aktywować dodatkową paczkę transferu danych o wielkości 6 GB na miesiąc, a przez kolejne dwa miesiące będą przyznawane kolejne pakiety. Łącznie z 18 GB darmowego internetu w Play na kartę można korzystać przez kwartał.

tidal showmax za darmo w play prepaid na karte 18 gb internetu pakiet 2

18 GB darmowego internetu w Play.

Aktywacji pakietu na kartach prepaid od Play można dokonać poprzez aplikację mobilną Play24. Po zalogowaniu się w niej należy udać do menu Pakiety i usługi, a w zakładce Internet odszukać pozycję Internet w prezencie. Promocja aktywna jest od 16 lutego do 16 maja.

Alternatywnie można aktywować paczkę darmowego internetu w Play na trzy miesiące kodem USSD bez uruchamiania aplikacji Play24, ale wtedy paczka na miesiąc to 3 GB zamiast 6 GB. Aby aktywować pakiet w ten sposób, należy wpisać ciąg znaków: *111*870*1#.

Z promocji mogą skorzystać abonenci taryf:

 • Play na Kartę;
 • Play na Kartę Lubię to!;
 • Play na Kartę Odnowa;
 • Play na Kartę Rok Ważności Konta;
 • Play na Kartę Surf;
 • Formuła Play na Kartę;
 • Red Bull Mobile Energy na kartę;
 • Internet na Kartę;
 • Play Internet na Kartę.

Play pozwala sprawdzić, czy na danej karcie SIM można skorzystać z promocji. Wystarczy wysłać SMS o treści TAK na numer 800. Jeśli taryfa nie pozwala na aktywowanie promocji, można ją zmienić na jedną z nowszych, kontaktując się z operatorem.

tidal showmax za darmo w play prepaid na karte 18 gb internetu pakiet 1

Tidal i Showmax za darmo razem z pakietem.

Sieć przygotowała dla klientów dodatkową niespodziankę. W ramach promocji przez 3 miesiące będzie można korzystać bezpłatnie z usług wideo na żądanie i streamingu muzyki. Warto też pamiętać, że po kwartale usługi staną się płatne, a pobieranie za nie opłaty trzeba ręcznie dezaktywować:

REKLAMA
 • Tidal - usługę można wyłączyć w każdej chwili, wysyłając SMS o treści STOP pod numer 806;
 • Showmax - usługę wyłącza wysłanie bezpłatnego SMS-a o treści „STOP SHOWMAX_SVOD_PREPAID” pod numer 6001.

Aby aktywować Tidal za darmo w Play, należy pobrać na smartfon aplikację serwisu. Po jej uruchomieniu wystarczy kliknąć przycisk wypróbuj. W przypadku usługi Showmax, aby aktywować bezpłatny dostęp, należy udać się na stronę internetową i wybrać opcję promocja Play przy zakładaniu konta.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA