REKLAMA

Zamawiasz zakupy, kierowca dowozi ci je pod drzwi. Szopi.pl wystartowało w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku

Szopi.pl właśnie udostępniło swoje usługi w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku. Platforma potocznie nazywana „Uberem dla zakupów“ zatrudnia już 140 dostarczycieli i działa w sześciu polskich miastach. Właśnie złożyłem swoje pierwsze zamówienie na zakupy z dostawą.

02.02.2018 08.42
Zakupy z dostawą. Szopi.pl ruszyło w Katowicach, Poznaniu i Gdańsku!
REKLAMA
REKLAMA

Trwa debiut Szopi.pl na terenie Katowic, Poznania i Gdańska. Właśnie zarejestrowałem swoje konto i złożyłem pierwsze zamówienie. Jako mieszkaniec Katowic, mogłem wybierać z ofert takich marketów jak MediaMarkt, Saturn, Lidl, Biedronka, Piotr i Paweł, TESCO, Empik, Smyk oraz Rossman. Do tego Szopi.pl obsługuje kupno leków w lokalnej sieci aptek.

Wybór padł na sklep nie dla idiotów, w którym zamówiłem kilka przydatnych narzędzi do czyszczenia komponentów, takich jak sprężone powietrze, alkohol oraz nasączane chusteczki. Szopi.pl agreguje ofertę sklepu, podając aktualne ceny sprzedawanych produktów. Co świetne, platforma uwzględnia również promocje gazetkowe oraz okresowe rabaty cenowe.

 class="wp-image-672748"

Zakupy z dostawą pod moje drzwi kosztują 10 złotych bez 10 groszy. Piętro mieszkania w żaden sposób nie wpływa na opłatę, ale ogólna waga koszyka może ją podnieść. Jako nowemu użytkownikowi, przysługuje mi jednorazowy kod, dzięki któremu pierwsze doręczenie zakupów będzie darmowe. Potwierdziłem zamówienie i otrzymałem wiadomość o przybliżonym czasie dostawy. Jeżeli termin nie jest dogodny, mogę go zmienić. Praca dostawców trwa codziennie od 10:00 do 20:00.

W razie problemów z dostępnością towaru, pracownik Szopi.pl ma do mnie zadzwonić i skonsultować się w sprawie zamienników. Platforma usługowa uwzględnia również robienie zakupów na fakturę. Wystarczy uzupełnić firmowe informacje w odpowiedniej kolumnie.

 class="wp-image-672742"

Jeżeli chodzi o samą płatność, to nie ma problemów, aby zapłacić kartą dopiero przy odbiorze.

Szopi.pl respektuje trzy formy płatności bezgotówkowych. Pierwsza to przelew internetowy przy pomocy PayU. Drugi to obciążenie karty przypisanej do konta na platformie. Trzecią opcją jest płatność przy odbiorze. Szopi.pl respektuje nie tylko plastiki Visy oraz MasterCarda, ale również płatności BLIK. Każde zamówienie posiada swój indywidualny numer, więc w przypadku jakichkolwiek problemów zawsze pozostaje kontakt z obsługą platformy.

Jeżeli zakupy na Szopi.pl przypadną mi do gustu, na pewno skorzystam z list zakupowych. To gotowe zestawienia produktów dedykowane tym, którzy cyklicznie nabywają te same rzeczy. Świetna opcja dla osób przestrzegających restrykcyjnych diet lub potrzebujących powtarzających się składowych do wykonywania codziennej pracy.

 class="wp-image-672739"
REKLAMA

Rejestracja na Szopi.pl jest bezpłatna. Do tego pierwsze skorzystanie z usługi wiąże się z darmową dostawą. Możecie również skorzystać z mojego bezpiecznego linka rejestracyjnego. Dzięki niemu otrzymacie kod na darmową dostawę. Jeżeli ją zrealizujecie, ja również otrzymam taki kod. To dokładnie ten sam mechanizm, co system poleceń Ubera.

Szopi.pl działa aktualnie w sześciu polskich miastach - Warszawie, Katowicach, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku. Firma agreguje oferty takich sieci jak Lidl, Biedronka, Rossmann, TESCO, Piotr i Paweł, Smyk, MediaMarkt i Saturn. Do tego, w zależności od konkretnego miasta, współpracuje z lokalnymi sieciami aptek oraz mniejszymi sklepami.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA