REKLAMA

Premium Mobile powiększa paczki danych. 30 GB za mniej niż 30 zł

Premium Mobile powiększa pakiety internetowe w swoich planach taryfowych. Klienci mogą liczyć nawet na 30 GB transferu, chociaż cennik pakietów abonamentowych pozostał bez zmian. Nowe warunki dotyczą wszystkich abonentów, a nie tylko nowych klientów sieci.

12.02.2018 17.13
premium mobile freedom internet mobilny
REKLAMA
REKLAMA

Najchętniej wybierany przez Polaków w 2017 r. operator typu MVNO, którzy korzysta ze stacji bazowych sieci Plus, zaktualizował właśnie swoją ofertę. Ucieszą się przede wszystkim osoby, które sporo korzystają z internetu mobilnego.

Od teraz klienci mogą liczyć na dwukrotnie większe pakiety danych niż do tej pory. Pozostałe warunki, w tym ceny za miesiąc abonamentu w ramach taryf Premium Mobile Freedom1, Freedom2 i Freedom3, pozostają bez zmian.

Nowe pakiety internetowe Premium Mobile na 2018 r.:

  • Freedom1 za 19,90 zł miesięcznie - 10 GB zamiast dotychczasowych 5 GB;
  • Freedom2 za 24,70 zł miesięcznie - 20 GB zamiast dotychczasowych 10 GB;
  • Freedom3 - za 29,70 zł miesięcznie - 30 GB zamiast dotychczasowych 15 GB.

Operatorzy telekomunikacyjni z zasady nowe promocje kierują tylko do nowych klientów. Dotychczasowi abonenci zwykle pozostają przy starych warunkach do czasu wygaśnięcia umowy. Premium Mobile nie podpisuje z klientami umów długoterminowych i ma inne podejście. Sieć pozwala skorzystać z nowych pakietów również osobom, które już wcześniej zostały klientami firmy.

Abonenci taryf Freedom1, Freedom2 i Freedom3 mogą liczyć na rozmowy no-limits i SMS-y bez limitu na wszystkie numery komórkowe w Polsce. Oprócz większej paczki danych, w przypadku Freedom 2 i Freedom 3 dodatkowo można uzyskać bezpłatne rozmowy na numer stacjonarne i bezpłatne MMS-y.

REKLAMA

Aktualizacja oferty może okazać się dobrą okazją do tego, by zaoszczędzić kilka złotych miesięcznie, jeśli komuś do tej pory internetu mobilnego nie brakowało. Przechodząc z Freedom3 na tańszą o 5 zł taryfę Freedom, można uzyskać w niższej cenie pakiet internetowy większy o 5 GB niż wcześniej w droższym pakiecie.

Możliwe jest też przejście z pakietu Freedom2 na tańszy o blisko 5 zł miesięcznie Freedom1 i zachować taką samą paczkę danych jak do tej pory płacąc mniej. W tym przypadku trzeba jednak pamiętać, że w taryfie Freedom1 nie ma bezpłatnych rozmów na numery stacjonarne i bezpłatnych MMS-ów.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA