Podróże / News

Przejazd z mytaxi może być tańszy niż Uberem. Wystarczy skorzystać z nowej promocji

mytaxi wprowadziło promocję, dzięki której przejazd taksówką jest zauważalnie tańszy niż w przypadku Ubera. Skorzystanie z niej jest banalnie proste.

Jest to zmodyfikowana wersja innej, trwającej do niedawna promocji. W jej ramach wszystkie kursy wykonane między godziną 10:00 i 16:00 od poniedziałku do piątku, były tańsze o 33 proc.

Na czym polega nowa promocja mytaxi?

Najnowsza zniżka dotyczy wszystkich przejazdów wykonanych od 6:00 do 22:00, także w weekendy. Oznacza to, że przez 16 godzin każdego dnia przejazd taksówką będzie tańszy niż w przypadku Ubera.

Z moich obserwacji wynika, że w przeważającej liczbie przypadków (gdy Uber nie ma mnożnika, a taksówka korzysta z pierwszej taryfy) przejazd Uberem jest tańszy o 15-20 proc. niż w przypadku taksówki. Obniżenie jej ceny o 33 proc. zatem całkowicie zmienia postać rzeczy i sprawia, że to mytaxi staje się tańsze od konkurenta.

Zniżka może stać się jeszcze wyższa.

W tym celu wystarczy skorzystać z funkcji mytaxi match. Polega ona na dobraniu po drodze dodatkowych pasażerów, którzy chcą poruszać się po zbliżonej trasie.

Jeżeli podczas kursu uda się znaleźć odpowiednią parę, zniżka wyniesie aż 66 proc. W przeciwnym razie zostanie na standardowym poziomie. Warto tylko pamiętać, że w taksówce mieści się maksymalnie czterech pasażerów. Dlatego korzystając z mytaxi match każdy klient może wziąć tylko jedną osobę towarzyszącą.

Jak skorzystać z promocji mytaxi?

Wystarczy przestrzegać wyznaczonych godzin, zapłacić za kurs za pomocą aplikacji oraz poruszać się na terenie Warszawy, Krakowa, Gdańska, Gdyni, Sopotu oraz lotnisk Balice, Rębiechowo, Modlin. Promocja bowiem nie dotyczy kursów wykonanych poza tymi obszarami.

Promocja obowiązuje do 28 lutego 2018, tylko dla przejazdów z opcją „Płać przez Aplikację”.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst