REKLAMA

Tego mi brakowało. Dzięki My PlayStation nareszcie pokażesz swój profil PSN znajomym

My PlayStation to nowe miejsce, dzięki któremu pokażesz swój profil PSN i obejrzysz profile znajomych, prosto w przeglądarce.

21.02.2018 14.06
playstation 4 wyniki
REKLAMA
REKLAMA

Zdobyłeś nową platynę, o czym jak najprędzej chcesz poinformować swoich znajomych graczy. Robisz screenshota na konsoli, udostępniasz go w mediach społecznościowych lub przenosisz na dysku USB do komputera i rozsyłasz wybranym osobom. Tak to wyglądało dotychczas. Od dziś wystarczy jeden link, który można otworzyć w każdej przeglądarce.

My PlayStation pozwoli oglądać profil PSN bezpośrednio w przeglądarce.

sony my playstation class="wp-image-683935"

My PlayStation to sekcja z profilem PSN, która nareszcie jest dostępna bezpośrednio w przeglądarce internetowej, dzięki czemu można ją wyświetlić na komputerach i urządzeniach mobilnych. Dotychczas profile znajomych (jak i swój własny) można było oglądać na konsoli PlayStation lub w oficjalnej aplikacji.

Profil jest dostępny pod adresem my.playstation.com/profile/TwójNick. Taki właśnie adres możemy przesłać znajomym, jeśli chcemy im pokazać nowe osiągnięcia.

 class="wp-image-683929"

Oglądając profil znajomego, przy domyślnych ustawieniach możemy sprawdzić informacje o nim, jego listę znajomych, a także trofea. Takie same informacje znajomi widzą o nas, choć prywatność poszczególnych elementów można oczywiście edytować. My PlayStation umożliwia też wyszukiwanie i dodawanie nowych znajomych oraz odpowiadanie na wiadomości.

Zmiany wprowadzone w profilu PSN są synchronizowane w widoku webowym, w aplikacji i na konsoli. To samo dotyczy całego wyglądu profilu, w tym koloru belki oraz grafiki wyróżniającej, które od jakiegoś czasu możemy zmieniać.

REKLAMA
 class="wp-image-683941"

Póki co wzmianka o My PlayStation pojawiła się tylko na japońskim blogu Sony, a w Europie ta nowa sekcja nie była jeszcze oficjalnie ogłoszona. Mimo jest już w pełni funkcjonalna. To niewielka rzecz, ale jej dodanie bardzo cieszy. Czegoś takiego bardzo mi brakowało.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA