1. Spider's Web
  2. Technologie

Jak zarobić na kryptowalutach? Na wszystkie twoje pytania odpowiedzą eksperci na Konferencji BlockYard

Patronat medialny

Słyszałeś, że kryptowaluty mogą być dobrą inwestycją, ale masz obawy, że to kolejna bańka spekulacyjna. Chciałbyś dowiedzieć się o nich więcej, ale brakuje ci rzetelnych źródeł. Chcesz zacząć inwestować, ale nie wiesz jak zacząć. A może zastanawiasz się nad postawieniem własnej kopalni? Jeśli jesteś w takiej sytuacji, BlockYard jest konferencją dla ciebie.

28.02.2018
17:36
blockyward konferencja o kryptowalutach

Kilka tygodni temu kurs Bitcoina zaczął drastycznie pikować. Serwisy branżowe informowały o wielkich spadkach, co wywołało popłoch wśród inwestorów. Czekałem na dołek od dłuższego czasu i to właśnie wtedy postanowiłem, że sam zainwestuję.

Miałem podstawy wiedzy, ale brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł mi znajomy gracz giełdowy, który szybko wyjaśnił różnice między giełdami i polecił sprawdzony portfel. Cały czas czułem, że wiem za mało, żeby wyłożyć na Bitcoina prawdziwe pieniądze, dlatego w ekspresowym tempie zacząłem się dokształcać. W międzyczasie kurs skoczył, a ja straciłem okienko do szybkiego zysku.

Zrezygnowałem, a powodem był brak doświadczenia.

Skąd czerpać wiedzę o kryptowalutach? Najlepiej z pierwszej ręki. Dobrą okazją będzie konferencja BlockYard w Gdańsku.

 class="wp-image-689773"

BlockYard to konferencja poświęcona w całości kryptowalutom i technologii Blockchain. Pojawi się na niej cały przekrój grup związanych z tymi zagadnieniami, wliczając w to developerów, inwestorów, założycieli startupów, specjalistów z branży FinTech, tzw. górników oraz pasjonatów i entuzjastów kryptowalut.

Jeśli jesteś osobą początkującą, na BlockYard znajdziesz odpowiedzi na wszystkie interesujące cię pytania z dziedziny kryptowalut. Z kolei jeśli jesteś osobą zaawansowaną, BlockYard pozwoli pozyskać ci kontakty i inwestorów gotowych wesprzeć twoje pomysły.

Konferencja będzie podzielona na dwie sceny: NOVICE dla nowicjuszy i ADVANCED dla zaawansowanych graczy i przedsiębiorców.

Scenie NOVICE opowie, czym tak naprawdę jest technologia Blockchain. Na scenie zostana poruszone tematy szyfrowania danych, bezpieczeństwa technologii, opłacalności kopania alternatywnych walut, czy samego zakupu, transferów i przechowywania altcoinów. Dowiesz się nawet, jak utworzyć własną kryptowalutę.

Scena ADVANCED jest skierowana do osób doświadczonych. Pojawią się na niej informacje o tym, co wpływa na kursy walut, a także jak odczytywać sygnały mogące mieć wpływ na wahania giełdowe. Osoby prowadzące własne kopalnie dowiedzą się, jak optymalizować koszt energii i moc obliczeniową. Pojawią się sprawdzone metody na dobór rozwiązań sprzętowych i programowych.

Wiedzą będzie się dzielić bardzo doświadczone grono prelegentów, w tym Gabriel Dusil – menager generalny Adel Ecosystem Ltd, Iqpal Gandham – dyrektor zarządzający giełdy eToro, Sergey Voropaev – założyciel i CEO Crypto Syndicate, Jan Sammut – założyciel i prezes RefToken, Mukhtar Mussabetov – prezes BlockSpace Labs Inc. To tylko początek listy zaproszonych gości.

Konferencja BlockYard odbędzie się 13 kwietnia 2018 w Gdańsku.

Miejscem konferencji BlockYard będzie Centrum Stocznia Gdańska przy ul. Wałowej 27A w Gdańsku. Jednodniowe wydarzenie odbędzie się w piątek, 13 kwietnia i potrwa od godz. 9:00 do późnych godzin wieczornych, w których planowane jest afterparty. Z pewnością będzie to kolejna okazja do poznania nowych osób i do owocnych rozmów.

Bilety na imprezę można kupić na stronie konferencji BlockYard.

Patronat medialny
Najnowsze