1. SPIDER'S WEB
  2. Tech
  3. Technologie

Jak zarobić na kryptowalutach? Na wszystkie twoje pytania odpowiedzą eksperci na Konferencji BlockYard

blockyward konferencja o kryptowalutach

Słyszałeś, że kryptowaluty mogą być dobrą inwestycją, ale masz obawy, że to kolejna bańka spekulacyjna. Chciałbyś dowiedzieć się o nich więcej, ale brakuje ci rzetelnych źródeł. Chcesz zacząć inwestować, ale nie wiesz jak zacząć. A może zastanawiasz się nad postawieniem własnej kopalni? Jeśli jesteś w takiej sytuacji, BlockYard jest konferencją dla ciebie.

Kilka tygodni temu kurs Bitcoina zaczął drastycznie pikować. Serwisy branżowe informowały o wielkich spadkach, co wywołało popłoch wśród inwestorów. Czekałem na dołek od dłuższego czasu i to właśnie wtedy postanowiłem, że sam zainwestuję.

Miałem podstawy wiedzy, ale brakowało mi praktyki. Z pomocą przyszedł mi znajomy gracz giełdowy, który szybko wyjaśnił różnice między giełdami i polecił sprawdzony portfel. Cały czas czułem, że wiem za mało, żeby wyłożyć na Bitcoina prawdziwe pieniądze, dlatego w ekspresowym tempie zacząłem się dokształcać. W międzyczasie kurs skoczył, a ja straciłem okienko do szybkiego zysku.

Zrezygnowałem, a powodem był brak doświadczenia.

Skąd czerpać wiedzę o kryptowalutach? Najlepiej z pierwszej ręki. Dobrą okazją będzie konferencja BlockYard w Gdańsku.

BlockYard to konferencja poświęcona w całości kryptowalutom i technologii Blockchain. Pojawi się na niej cały przekrój grup związanych z tymi zagadnieniami, wliczając w to developerów, inwestorów, założycieli startupów, specjalistów z branży FinTech, tzw. górników oraz pasjonatów i entuzjastów kryptowalut.

Jeśli jesteś osobą początkującą, na BlockYard znajdziesz odpowiedzi na wszystkie interesujące cię pytania z dziedziny kryptowalut. Z kolei jeśli jesteś osobą zaawansowaną, BlockYard pozwoli pozyskać ci kontakty i inwestorów gotowych wesprzeć twoje pomysły.

Konferencja będzie podzielona na dwie sceny: NOVICE dla nowicjuszy i ADVANCED dla zaawansowanych graczy i przedsiębiorców.

Scenie NOVICE opowie, czym tak naprawdę jest technologia Blockchain. Na scenie zostana poruszone tematy szyfrowania danych, bezpieczeństwa technologii, opłacalności kopania alternatywnych walut, czy samego zakupu, transferów i przechowywania altcoinów. Dowiesz się nawet, jak utworzyć własną kryptowalutę.

Scena ADVANCED jest skierowana do osób doświadczonych. Pojawią się na niej informacje o tym, co wpływa na kursy walut, a także jak odczytywać sygnały mogące mieć wpływ na wahania giełdowe. Osoby prowadzące własne kopalnie dowiedzą się, jak optymalizować koszt energii i moc obliczeniową. Pojawią się sprawdzone metody na dobór rozwiązań sprzętowych i programowych.

Wiedzą będzie się dzielić bardzo doświadczone grono prelegentów, w tym Gabriel Dusil – menager generalny Adel Ecosystem Ltd, Iqpal Gandham – dyrektor zarządzający giełdy eToro, Sergey Voropaev – założyciel i CEO Crypto Syndicate, Jan Sammut – założyciel i prezes RefToken, Mukhtar Mussabetov – prezes BlockSpace Labs Inc. To tylko początek listy zaproszonych gości.

Konferencja BlockYard odbędzie się 13 kwietnia 2018 w Gdańsku.

Miejscem konferencji BlockYard będzie Centrum Stocznia Gdańska przy ul. Wałowej 27A w Gdańsku. Jednodniowe wydarzenie odbędzie się w piątek, 13 kwietnia i potrwa od godz. 9:00 do późnych godzin wieczornych, w których planowane jest afterparty. Z pewnością będzie to kolejna okazja do poznania nowych osób i do owocnych rozmów.

Bilety na imprezę można kupić na stronie konferencji BlockYard.