Rozdajemy 15 biletów wstępu na drugi tydzień Intel Extreme Masters 2018 w Katowicach [wyniki]

Lokowanie produktu

Jako medialny partner wydarzenia, razem z Intelem wydzieliliśmy 15 biletów priorytetowego wejścia na drugi tydzień IEM 2018. Aby zdobyć jeden z nich, wystarczy odpowiedzieć na banalne pytanie.

28.02.2018 13.45
Rozdajemy 15 biletów na drugi tydzień Intel Extreme Masters 2018

Aktualizacja: Zwycięzcami są użytkownicy: Piotr, Rafał Lesiak, Paula098, Damian Kwiatkowski, Mateusz Zbieg, Nobody, Krzysztof Szewczyk, Karol, Tenteri Quelthalas, Jacob, MistrzJanas, Krystian Rozwag, Blazej, Rentrax, Wawrzyniak. Gratulujemy!

Drugi tydzień imprezy Intel Exteme Masters 2018 w Katowicach jest najważniejszą częścią całego wydarzenia. To właśnie od 3 do 4 marca zostaną wyłonieni mistrzowie gier StarCraft II oraz Counter Strike: Global Offensive walczący o rekordowe nagrody pieniężne. Pula dla CS:GO to aż 2 miliony zł, z kolei mistrzowie strategii SCII walczą o 900 tys zł.

Istnieje szansa na ominięcie wielkich kolejek pod Spodkiem. Wystarczy wygrać jeden z biletów jednodniowych.

Przygotowaliśmy dla was piętnaście wejściówek tego typu. Koszt każdej z nich to 60 zł. Oczywiście na rynku wtórnym bilety osiągają kilkukrotnie wyższe ceny. Wszystko przez to, że tych jest zawsze mniej niż chętnych do nabycia wejściówki. Na całe szczęście razem z Intelem zachomikowaliśmy 15 biletów, które rozdajemy w banalnym konkursie na Spider’s Web.

Aby wygrać jedną z wejściówek, należy odpowiedzieć na proste pytanie: jaka powinna być największa atrakcja przyszłorocznych finałów Intel Extreme Masters 2019 i dlaczego akurat taka. Popuśćcie wodze wyobraźni. Dajcie się ponieść fantazji. Wejdźcie w buty organizatora i wymyślcie coś, czym zachęcicie do odwiedzenia Spodka kolejne dziesiątki tysięcy fanów e-sportu, gier wideo oraz nowych technologii.

 class="wp-image-689887"

Swoje odpowiedzi nadsyłajcie w komentarzach Disqus pod tym tekstem.

Macie czas do czwartku, 1 marca 2018, do godziny 23:59. Pamiętajcie tylko, aby korzystać z kont Disqus z poprawnie wpisanym adresem e-mail. To właśnie na elektroniczne skrzynki pocztowe przypisane do konta komentatora będziemy wysyłać bilety zwycięzcom wybranym przez redakcyjne jury Spider’s Web. Mamy 15 wejściówek, więc macie spore szanse, aby znaleźć się wśród zacnego grona posiadaczy biletów priorytetowego wstępu.

Warto dodać, że zwycięskie osoby same mogą wybrać, w którym dniu ma działać bilet. Szczegóły tej procedury dostaniecie w wiadomościach e-mail, o ile wasze komentarze zostaną wytypowane przez jury Spider’s Web.

Już nie możemy się doczekać waszych pomysłów. Powodzenia!

Lokowanie produktu
Najnowsze