1. SPIDER'S WEB
  2. Sprzęt
  3. Technologie

Samsung Galaxy Note 8 w świetnej promocji. Smartfon można kupić 800 zł taniej

Samsung Galaxy Note 8 - recenzja - test - opinie

Cały technologiczny świat skupił się na premierze dwóch najnowszych smartfonów Samsunga - Galaxy S9 i S9+. Tymczasem w oficjalnym sklepie producenta można nabyć z dużą przeceną model Galaxy Note 8.

Aktualizacja: nowa, niższa cena nie jest już dostępna.

Samsung Galaxy S9 i jego większy brat, zdominowały wiadomości w serwisach technologicznych. Jak zwykle bywa przy takich okazjach, wielu fanów marki patrzy na ubiegłoroczne modele i oczekuje obniżek cen. Co prawda, Galaxy S9 nie jest sukcesorem Note'a 8, ale ten ostatni smartfon można kupić w sklepie Samsunga w bardzo atrakcyjnej cenie.

Samsung Galaxy Note 8 za 3499 zł.

Samsung Galaxy Note 8

Przecena dotyczy modelu Galaxy Note 8 w kolorze Deep Sea Blue. Smartfon w wersji Midnight Black i Maple Gold kosztuje 4299 zł. Jak łatwo wyliczyć różnica wynosi 800 zł.

Oferowane urządzenie wyposażone zostało w 6,3-calowy ekran Super AMOLED o rozdzielczości QHD+ (1440×2960) o proporcjach 18,5:9. Za jego wydajność odpowiada ośmiordzeniowy procesor i 6 GB RAM. Rozmiar pamięci wewnętrznej to 64 GB. Note 8 był pierwszym smartfonem Samsunga z podwójnym aparatem. Wyróżnikiem słuchawki jest rysik S-Pen.

Wiadomość o promocji przesłał nam na Twitterze Marcin.

Aktualizacja: nowa, niższa cena nie jest już dostępna.