Rozdajemy 15 wejściówek na pierwszy weekend IEM 2018 [wyniki]

Lokowanie produktu

Jedna z najważniejszych i najbardziej prestiżowych imprez e-sportowych na świecie, ponownie odbędzie się w Katowicach. W najbliższy weekend rusza kolejna odsłona Intel Extreme Masters, a redakcja Spider’s Web ma dla was wejściówki na to wydarzenie. By zdobyć bilety na IEM 2018, wystarczy odpowiedzieć na proste pytanie.

23.02.2018 15.15
Jak zdobyć bilety na IEM 2018? Wystarczy wziąć udział w naszym konkursie

Aktualizacja: Uściślamy - rozdajemy naszym czytelnikom bilety jednodniowe. Zwycięzcami są użytkownicy: ZS1906, Paweł Łuszczak, michalmie, Robert Jaskóła, Marcin Dziambor, Krzysztof Szewczyk, Łukasz handzlik, Pio Pio Kopio, Misiek, Dawid Nietaki, Adrian Hassa, Wojtek Różycki, michalben, DawSkii oraz Jędrek Be'laut. Gratulujemy!

Jaka jest ich wartość wejściówek? To zależy od tego, jak bardzo cenicie swój czas. IEM jest bowiem imprezą darmową i każdy może na nią dostać się bezpłatnie, jednak cieszy się tak dużym zainteresowaniem, że wzięcie w niej udziału wymaga stania w gigantycznej, kilkugodzinnej kolejce. Posiadacze wejściówek na IEM mogą ją bezproblemowo ominąć. Nie ma zatem nic dziwnego w tym, że bilety na IEM znikają na pniu, a następnie osiągają astronomiczne ceny na portalach aukcyjnych.

Jeżeli jeszcze nie zdążyliście zdobyć wejściówek, prawdopodobnie już tego nie zrobicie. Istnieją jednak inne sposoby dostania się na imprezę. Tak się składa, że mamy dla was aż piętnaście biletów na pierwszy weekend Intel Extreme Masters 2018. Obejmują one możliwość oglądania rozgrywek w DOTA 2, a także zwiedzania licznych stoisk znajdujących się w Spodku oraz  Międzynarodowym Centrum Kongresowym.

Jak zdobyć bilety na IEM 2018? class="wp-image-683254"

Aby dostać jedną z piętnastu dniowych wejściówek na pierwszy weekend IEM 2018, wystarczy odpowiedzieć na bardzo proste pytanie.

Chcielibyśmy się od was dowiedzieć, jaka inna gra powinna pojawić się w trakcie następnych finałów IEM. Napiszcie, jakie rozgrywki obejrzelibyście najchętniej oraz dlaczego. Swoje odpowiedzi zamieśćcie w komentarzach pod tym tekstem. Dokonamy arbitralnego wyboru najciekawszych wpisów, które zasługują na bilety na IEM 2018.

Pamiętajcie, aby w formularzu komentarza podawać poprawne adresy waszych skrzynek mailowych. To właśnie za ich pomocą będziemy kontaktować się ze zwycięzcami. Sam konkurs trwa do czwartku 22 lutego, do godziny 23:59. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w piątek 23 lutego. W ten sam dzień bilety na IEM 2018 trafią do szczęśliwców. A jeżeli wam się nie uda, nie martwcie się, za tydzień zorganizujemy podobny konkurs.

Pozostaje życzyć wam powodzenia i czekać na komentarze. Do zobaczenia w Spodku!

Lokowanie produktu
Najnowsze