Chcesz zostać administratorem sieci i zdać nowy egzamin CCNA 200-125? Mamy 13 godzin dobrego szkolenia

Lokowanie produktu

Certyfikat CCNA jest międzynarodowym dokumentem honorowanym na całym świecie. To jeden z najważniejszych certyfikatów, jakie administrator sieci komputerowych może zdobyć na początku swojej kariery. Na Udemy znajduje się kurs, który przygotowuje do zdania najnowszej, wprowadzonej od 2016 roku wersji egzaminu CCNA 200-125.

03.02.2018 18.42
Administrator sieci i egzamin CCNA 200-125 - 13 godzin kursu, by zdać

CCNA 200-125 to już trzecia wersja egzaminu całościowego CISCO adresowanego dla administratorów sieci komputerowych. Jego ukończenie wiąże się z otrzymaniem certyfikatu Cisco Certified Network Associate Routing and Switching, świadczącego nie tylko o posiadaniu ogólnej wiedzy oraz doświadczenia w zakresie sieci komputerowych, ale także umiejętności obsługi sprzętów CISCO i naprawy związanych z nimi błędów. Jako, że jest to drugi stopień certyfikatu, jego posiadanie wskazuje na zaawansowaną znajomość tematyki przez posiadacza.

CCNA 200-125 to trzecia wersja programu certyfikacyjnego, która została wprowadzona w 2016 roku. Względem poprzednich edycji, egzamin znacząco wychodzi poza zagadnienia z obszaru „Routing and Switching“, R&S oczywiście wciąż jest fundamentalną podstawą v3. CCNA 200-125 poszerza jednak zagadnienia o ogólną wiedzę sieciową, a także zarysowuje podstawowe kompetencje z zakresu chmur sieciowych. To bez wątpienia najszersza, najbardziej wymagająca pod względem wiedzy wersja egzaminu Cisco.

CCNA 200-125 nie będzie żadnym problemem z profesjonalnym kursem, który został wyróżniony na platformie Udemy.

CCNA po polsku - kurs sieci komputerowych - egzamin 200-125 to łącznie ponad 13 godzin filmowych materiałów, które przygotowują do najnowszej, trzeciej wersji egzaminu CISCO. Z kursu skorzystało już ponad 600 osób, którzy ocenili materiały szkoleniowe na 4,6 punktu w 5-punktowej skali ocen. To bardzo, bardzo dobry wynik. Ten przestaje dziwić, jeżeli spojrzeć na osobę, która jest odpowiedzialna za stworzenie kursu.

 class="wp-image-670738"

Twórcą szkolenia jest Mariusz Kuriata. To twórca ponad 30 kursów z zakresu IT, który przeszkolił już 100 000 klientów. Jego autorskie materiały zostały poddane ocenie dziesięć tysięcy razy, zawsze zyskując pozytywną weryfikację w oczach użytkowników. Mariusz Kuriata pracuje w sektorze IT od 14 lat, aktualnie piastując stanowisko inżyniera Cisco Seciurity. Do tego prowadzi własne szkolenia oraz programy treningowe. Certyfikat CCNA zdobył w 2009 roku, a następnie pozytywnie ukończył dziewięć kolejnych programów certyfikujących.

Osoby, które już skorzystały z kursu, niezwykle cenią sobie naturalną zdolność do tłumaczenia zagadnień w języku polskim, połączoną z angielską techniczną nomenklaturą. Według konsumentów największymi zaletami szkolenia są również: wielka liczba praktycznych przykładów, doświadczenie prowadzącego w zakresie szkolenia oraz IT, staranne i szczegółowe tłumaczenia, a także bardzo dopracowana metodyka, przekładająca się na dobrze ułożony program nauczania.

CCNA po polsku - kurs sieci komputerowych - egzamin 200-125 został objęty 58 proc. rabatem.

 class="wp-image-673402"

Korzystając z odnośnika na Spider’s Web, za kurs zapłacicie 42 złote bez jednego grosza. W tej cenie otrzymacie ponad 13 godzin autorskiego materiału wideo, osobny artykuł, pomoc naukową, gwarancję treści dopasowanych do ekranów urządzeń mobilnych oraz certyfikat ukończenia szkolenia. Warto dodać, że każdy klient Udemy posiada dożywotni dostęp do wszystkich materiałów zgromadzonych w ramach szkolenia.

*Materiał powstał we współpracy z marką Udemy

Lokowanie produktu
Najnowsze