1. SPIDER'S WEB
  2. Technologie
  3. Operatorzy

Orange kusi na walentynki i daje Duetom 60 GB za darmo

Zbliżają się walentynki, więc i operatorzy chcą nas uwieść promocjami. Orange daje 60 GB Duetom. 

Orange promocja 60 gb dla duetów orange na kartę bonus 100 zł
265 interakcji
dołącz do dyskusji

Mam problem z walentynkami. Nie zrozumcie mnie źle, samo święto jest moim zdaniem ważne. Uważam, że przydaje się taki jeden specjalny dzień w roku, kiedy przypominamy sobie, że czasami warto dla ukochanego lub ukochanej zrobić coś ekstra. Mam jednak poważny problem z walentynkowymi prezentami. Pluszowe misie są dla mnie przede wszystkim siedliskiem kurzu. Ponoć nie mam poczucia humoru, więc nie można mnie zabrać do kina na romantyczną komedię. A co najbardziej szokujące, nie przepadam za czekoladą. W związku (sic!) z tymi problemami co roku z moją drugą połówką ustalamy razem, co podarujemy sobie na walentynki. W tym roku Orange przygotowało promocję dla osób, które mają podobne problemy, albo po prostu chcą sobie zrobić prezent, którym można się potem cieszyć przez cały rok.

„Mam za dużo mobilnego internetu” nie powiedział nikt, nigdy.

W nowej promocji dla Duetów można dostać aż 60 GB internetu mobilnego za darmo. Zasady akcji są proste. Bonusowe 60 GB od Orange dostanie każdy, kto w tym tygodniu:

  • Podpisze co najmniej dwie umowy na minimum 2 lata i dobierze do jednej telefon, czyli po prostu skorzysta z oferty Duety z telefonem.
  • Do już posiadanej umowy dobierze drugą, z telefonem.
  • Dobierze do swojego pakietu LOVE kartę SIM z telefonem.

Promocja nie dotyczy Planu Podstawowego, czyli najmniej rozbudowanej oferty abonamentowej Orange. Duety są dobrym rozwiązaniem dla par, które i tak razem płacą rachunki. W ramach rozwiązania proponowanego przez Orange można wziąć dowolny plan mobilny (poza wcześniej wspomnianym Podstawowym), a do niego dobrać plan Standardowy. Przykładowo, jeżeli zdecydujemy się na dwa plany Standardowe, to za pierwszy zapłacimy 39,99, a za każdy kolejny 19,99 zł. Dzięki temu grupując telefony, płacimy niższe rachunki. Przy dwóch osobach wychodzi 29,99 zł na osobę, przy trzech 26,66 zł, przy czterech 24,99 zł.

W ramach abonamentu mamy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju i w roamingu w ramach Uniii Europejskiej. Kuszącym bonusem dodawanym do oferty jest konto premium na Spotify darmowe przez trzy miesiące.

Promocyjne 60 GB dostają oba numery, które wezmą udział w promocji.

Jeśli macie już Love, to dokupienie drugiego planu komórkowego też upoważnia was do odebrania 60 GB. Dokupienie kolejnej karty SIM działa podobnie jak w ofercie Duety. Nowy abonament będzie kosztował tylko 19,99 zł za nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y i 5 GB internetu.

Orange zakłada się, że Love jest najlepszą ofertą na rynku.

Skoro już jesteśmy przy Walentynkach warto pamiętać o sztandarowej ofercie pomarańczowego operatora – Orange Love. To oferta dla całej rodziny. Ostatnio Orange dodatkowo nieco ułatwił podjęcie decyzji umieszczając na swojej stronie kalkulator, dzięki któremu każdy może policzyć, ile miesięcznie wydaje na internet domowy, abonament komórkowy, telefon domowy i telewizję. Na szczęście firma zdaje sobie sprawę, że nie wszyscy korzystają z wszystkiego i daje możliwość podliczenia rachunków już po wybraniu tylko dwóch opcji.

Aplikacja automatycznie porównuje nasze obecne wydatki z Orange Love i informuje, ile zaoszczędzilibyśmy w ciągu roku, korzystając z jej oferty. Firma ”przyjmuje zakład”, że połączenie tych usług u różnych operatorów nie będzie tak opłacalne, jak skorzystanie z Love. W jej ofercie za wszystkie te usługi w jednym pakiecie zapłacimy 99,99 zł. Trzeba jednak pamiętać, że choć Orange najbardziej zależy na tej rozbudowanej opcji, to Orange Love dostępny jest także w wersji z internetem domowym i planem mobilnym.

W takich ofertach nie liczy się tylko cena, ale też to, co mają do zaoferowania.

Love ma tę zaletę, że daje jedną umowę i jeden rachunek do zapłacenia. Jeśli korzystacie z Netflixa, to dekoder od Orange oferuje filmy z platformy w jakości 4K i pozwala podpiąć opłaty za niego pod ten sam rachunek.

Oferta Love wydaje się bardzo korzystna. Firmom telekomunikacyjnym zależy, żeby ze wszystkiego korzystać u jednego operatora, i potrafią zaoferować klientom naprawdę dobre warunki, żeby to osiągnąć. Warto wejść na kalkulator i sprawdzić, jak oferta Orange rzeczywiście ma się do tego, co teraz płacimy w kilku różnych rachunkach od różnych dostawców. Jeśli okaże się, że zmiana się opłaca, to dobrze jest podjąć szybką decyzję; w końcu dodatkowe 60 GB piechotą nie chodzi.

Na wykorzystanie dodatkowych 60 GB macie niemal rok. Nie wątpię, że dacie radę.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Aktualizacja: tydzień temu
Aktualizacja: tydzień temu