REKLAMA

Sklep Xiaomi w Polsce - ruszył pierwszy autoryzowany sklep internetowy

Telefony i akcesoria od Xiaomi były do tej pory dostępne głównie od resellerów. Od niedawna zaczęło się to zmieniać, a dziś mamy dla was cudowną nowinę: otwarto pierwszy w Polsce autoryzowany sklep internetowy.

31.01.2018 16.02
Sklep Xiaomi w Polsce - ruszył pierwszy autoryzowany sklep internetowy
REKLAMA
REKLAMA

Xiaomi to marka ceniona przez polskich konsumentów z uwagi na znakomitą relację możliwości jej produktów do ich ceny. Jest tylko jeden problem: producent ten nie ma oficjalnego przedstawicielstwa w Polsce. Telefony i pozostałe urządzenia tej firmy trzeba było kupować od resellerów lub z zagranicznych sklepów.

To od niedawna zaczęło się zmieniać. Firma ABC Data stała się oficjalnym dystrybutorem Xiaomi na nasz kraj. Najpierw pojawiła się na Allegro, potem uruchomiła pierwszy stacjonarny sklep Xiaomi a dziś zaczyna promować swój pierwszy sklep internetowy.

Mi-home.pl to autoryzowany sklep z urządzeniami Xiaomi.

Polski sklep Xiaomi class="wp-image-671374" title="Xiaomi - sklep w Polsce"

Sklep już rozpoczął sprzedaż pełnej oferty urządzeń tego producenta. Znajdziemy w nim telefony Mi oraz Redmi, a także słuchawki i głośniki, kamerki i opaski sportowe, przystawki telewizyjne, powerbanki, oczyszczacze powietrza, lampki, a nawet hulajnogi elektryczne.

Debiut sklepu był relatywnie skromny i pierwszym urządzeniem, które można było kupić w Mi-home.pl, był Xiaomi Mi Mix 2, dostępny w tym sklepie w limitowanej przedsprzedaży. Teraz oferta produktów jest znacznie bardziej obszerna i obejmuje wszystkie modele Xiaomi oficjalnie dystrybuowane w Polsce. ABC Data zapewnia, że będzie ona na bieżąco uzupełniana o kolejne telefony i gadżety, jakie trafią do naszego kraju.

Jest oficjalnie, będzie jeszcze taniej. Sklep Xiaomi od ABC Data czeka na polskich łowców okazji.

REKLAMA

Już w najbliższych tygodniach w Mi-home.pl pojawią się wyprzedaże błyskawiczne (flash sales), w ramach których przez ograniczony czas wybrane urządzania będzie można kupić za kwoty znacznie niższe, niż rekomendowane ceny detaliczne.

Warto też pamiętać, że produkty w oficjalnej dystrybucji zawierają oryginalne oprogramowanie przeznaczone dla naszego kraju, nie ma też problemu z honorowaniem zgłoszeń gwarancyjnych czy wątpliwości co do pochodzenia danego produktu.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA