Sprzęt  / News

Z tego telefonu Samsunga będzie korzystać Kamil Stoch. My nie będziemy mogli go kupić

Picture of the author

Już niebawem rozpoczną się Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Korei Południowej. Z tej okazji Samsung postanowił wydać specjalną wersję modelu Galaxy Note 8, której… prawdopodobnie nie będziecie mogli kupić.

Samsung Galaxy Note 8 w wersji olimpijskiej różni się od standardowego modelu przede wszystkim obudową. Jego tył został pokryty białym, błyszczącym szkłem, które ma kojarzyć się ze śniegiem oraz zimą.

Na obudowie umieszczono logo Igrzysk Olimpijskich oraz złote akcenty inspirowane zniczem olimpijskim. Do smartfona wgrano okolicznościowe tapety, ale poza tym jest to najzwyklejszy na świecie Samsung Galaxy Note 8, którego każdy może kupić w sklepie.

Olimpijska wersja Samsunga Galaxy Note 8 została wyprodukowana w zaledwie 4 tys. egzemplarzy.

Urządzenia te zostaną rozdane sportowcom oraz kadrowiczom. Do telefonu zostanie dołączona obudowa z logo Zimowych Igrzysk Paraolimpijskich.

Wyprodukowanie przez Samsunga specjalnej, olimpijskiej wersji telefonu nie powinno nikogo dziwić. Producent od lat jest sponsorem Igrzysk i już wcześniej wydawał sportowe edycje swoich sztandarowych urządzeń.

Wielką niewiadomą pozostaje tylko, czy nowa wersja telefonu trafi do sprzedaży, czy może zostaną w nią wyposażeni wyłącznie uczestnicy Igrzysk? Stawiam na to, że tej edycji Galaxy Note'a 8 nie zobaczymy w sklepach, ale z drugiej strony, w 2016 roku firma zdecydowała się wypuścić do sprzedaży specjalną wersję Samsunga Galaxy S7 Edge. Może i tym razem Koreańczycy zdecydują się na podobny krok.

przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst


przeczytaj następny tekst