REKLAMA

mBank stworzył pierwsze konto dla gracza w Polsce. Bank rozdaje abonamenty na PS Plus

mBank chwali się, że stworzył pierwsze konto dla gracza, współpracując przy tym razem z PlayStation Polska. Przyjrzyjmy się, czym właściwie jest ta inicjatywa, kto może z niej skorzystać i co na niej zyskuje.

04.01.2018 09.32
mBank stworzył pierwsze konto dla gracza w Polsce, z kodami PS Plus
REKLAMA
REKLAMA

Konto dla gracza w mBanku równie dobrze mogłoby się nazywać kontem konsolowym albo kontem dla posiadaczy PlayStation 4. Bank kieruje swoją ofertę w kierunku posiadaczy najpopularniejszej konsoli w Polsce, kusząc systematycznie oferowanymi kodami na 3-miesięczny abonament PlayStation Plus.

PlayStation Plus to usługa, która znacząco ulepsza korzystanie z PlayStation 4.

Opłacając subskrypcję PS Plus gracz zyskuje dostęp do comiesięcznego zestawu gier do pobrania bez dodatkowych opłat. Zazwyczaj są to dwa tytuły dla PS4, dwa tytuły dla PS3 oraz dwa tytuły dla PS Vity. Okazyjnie dochodzi do tego produkcja dedykowana goglom wirtualnej rzeczywistości PSVR. Abonenci Plusa mogą dodatkowo liczyć na zniżki w PS Store, a także powiększoną pojemność chmury na przechowywanie cyfrowych stanów zapisu.

Najważniejszym elementem PS Plus jest jednak możliwość grania po sieci. Bez abonamentu jest to niestety niemożliwe.

 class="wp-image-657181"

Promocja Konto dla gracza w mBanku zakłada, że każdy nowy klient banku może dostać trzy kody na 3-miesięczne subskrypcje PlayStation Plus. Aby je uzyskać, gracz musi spełnić następujące, jasno opisane warunki:

  • Pierwszy kod PS Plus - załóż konto dla gracza, zaloguj się przynajmniej raz do aplikacji mobilnej mBanku oraz wykonaj 10 dowolnych transakcji przy użyciu konta. Mogą to być płatności kartą, przelewy wychodzące, internetowa płatność eTransferem czy nawet płatności BLIK-iem.
  • Drugi kod PS Plus - w terminie od 01.03.2018 r. do 31.05.2018 r. wykonaj 10 transakcji w każdym z miesięcy (marzec, kwiecień, maj) oraz dokonaj jednorazowego wpływu na kwotę w każdym z miesięcy (marzec, kwiecień, maj) - minimum 500 zł dla klientów w wieku 18 - 24 lat oraz minimum 1000 zł dla klientów w wieku 25 lat i powyżej.
  • Trzeci kod PS Plus - w terminie od 01.06.2018 r. do 31.08.2018 r. wykonaj 10 transakcji w każdym z miesięcy (marzec, kwiecień, maj) oraz dokonaj jednorazowego wpływu na kwotę w każdym z miesięcy (czerwiec, lipiec, sierpień) - minimum 500 zł dla klientów w wieku 18 - 24 lat oraz minimum 1000 zł dla klientów w wieku 25 lat i powyżej.

Konto dla gracza to 0 zł za otwarcie i prowadzenie rachunku, przelewy w złotówkach i wypłaty BLIK.

 class="wp-image-657175"

Do tego zero złotych kosztuje wypłata pieniędzy z bankomatów Planet Cash, BZ WBK i Euronet przy pomocy karty, o ile będą to wypłaty na kwotę minimum 100 zł. Za kartę również zapłacimy 0 zł miesięcznie, jeżeli będziemy nią wykonywać minimum 5 transakcji na dowolną kwotę w miesiącu. Dokładne warunki otwarcia oraz prowadzenia rachunku zostały opisane w ogólnym regulaminie dla osób fizycznych. Z tej perspektywy Konto dla gracza to bardziej czasowa promocja dla zwyczajnego konta osobistego niż zupełnie nowa usługa oferowana przez mBank.

REKLAMA

Graczom może się spodobać, że wszystkim osobom korzystającym z promocji zaoferuje się dodatkową eKartę. To alternatywa przygotowana dla wszystkich tych, którzy nie chcą podawać w Internecie danych fizycznej karty debetowej. eKarta działa na zasadzie wirtualnej portmonetki, którą można w każdym momencie zasilić środkami lub opróżnić z zawartości.

Kosmetycznym dodatkiem jest możliwość zamówienia karty debetowej z własną grafiką. Jeżeli mamy ulubionego bohatera gry wideo, uchwyciliśmy piękne ujęcie w interaktywnej produkcji bądź po prostu chcemy, aby kawałek plastiku zdobił Pieseł, mBank zrealizuje taką zachciankę. Niestety, trzeba za nią zapłacić ekstra. Własna grafika na karcie debetowej wiąże się z kosztem 2 zł miesięcznie.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA