REKLAMA

GOG znowu rozdaje gry. Tym razem za darmo zdobędziecie kontrowersyjnego Carmageddona TDR 2000

Carmageddon TDR 2000 to odsłona, która podzieliła środowisko fanów. Znaczna część graczy uznała TDR 2000 za najgorszą część trylogii. Inni bronili produkcji ze względu na jej humor oraz możliwości. Teraz każdy może się przekonać na własnej skórze, jak trzeci Carmageddon ma się do poprzedników, ponieważ gra jest do zgarnięcia zupełnie za darmo.

18.01.2018 17.18
GOG rozdaje za darmo Carmageddon TDR 2000 - pobierz teraz
REKLAMA
REKLAMA

Z okazji skompletowania całej serii Carmageddon w ofercie GOG.com, włodarze platformy oddają za darmo trzecią odsłonę brutalnej gry wyścigowej. Ta nie cieszy się podobną renomą co dwie poprzednie części, ale wiecie, co mówią o darowanym koniu. Dodanie gry do biblioteki nic nie kosztuje, a nigdy nie wiadomo, kiedy najdzie was ochota na mordercze wyścigi w retro otoczce.

 class="wp-image-665350"

Darmowe Carmageddon TDR 2000 pobierzecie z GOG.com. Wystarczy wejść pod ten adres.

Aby dodać grę do swojej kolekcji, najpierw musicie potwierdzić zakup za 0 złotych. Zaraz potem powinniście otrzymać wiadomość e-mail na skrzynkę przypisaną do konta w GOG.com. To tyle. Carmageddon TDR 2000 znajduje się już na waszej wirtualnej półce i w każdym momencie możecie go pobrać oraz zainstalować. Co świetne, specjaliści z Good Old Games dostosowali grę do najnowszych systemów Windows. Niestety, gra nie zadziała na Linuksie oraz MacOS. Wielka szkoda.

Przedstawiciele GOG.com chwalą się, że nie tylko dopasowali grę do nowego systemu operacyjnego, ale również pozbyli się błędów, które lata temu przeszkadzały podczas rozgrywki. Do tego razem z grą dystrybuowana jest cyfrowa instrukcja. Tym razem zabrakło dodatkowego pakietu tapet oraz awatarów. Jednak nawet bez tego warto dodać Carmageddona do kolekcji. Pamiętajcie tylko, że macie na to około 48 godzin. Po tym czasie CTR 2000 przestanie być darmowy. Jego standardowa cena wynosi 18 zł.

REKLAMA
 class="wp-image-665347"

Dla największych fanów serii GOG.com przygotowało dodatkową promocję. Wszystkie odsłony Carmageddona, łącznie z najnowszym Max Damage z 2016 roku, są do nabycia w pakiecie kosztującym 67 złotych. To tymczasowa cena po uwzględnieniu rabatu wynoszącego ponad 50 proc. oryginalnej stawki. Jeżeli zaś interesuje was wyłącznie oryginalny Carmageddon z 1997 roku, ten wraz z dodatkiem kosztuje aktualnie skromne 9 zł.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA