REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Huawei prezentuje swoją pierwszą wagę. Kupisz ją już dziś w świetnej cenie

Huawei Body Fat Scale AH100 to pierwsza waga w ofercie Huawei. Dzięki niej zmierzysz swój poziom BMI i zawartość tkanki tłuszczowej.

18.12.2017
13:54
waga huawei body fat scale
REKLAMA
REKLAMA

W ostatnich latach elektronika użytkowa coraz bardziej zachęca nas do aktywności fizycznej i dbania o swoje ciało. Huawei wpisuje się w ten trend wraz z premierą swojego nowego urządzenia, którym jest inteligentna waga. To pierwsze takie urządzenie w ofercie tego producenta.

Huawei Body Fat Scale AH100 - jak na wagę przystało - wskazuje masę ciała, ale to najmniej ciekawa z jej funkcji.

Urządzenie dodatkowo mierzy zawartość tkanki tłuszczowej, masy mięśniowej, tkanki kostnej i zawartości wody w organizmie. Do tego obliczy wskaźnik BMI, a także pokaże BMR (wskaźnik podstawowej przemiany materii).

waga huawei body fat scale class="wp-image-648685"

Jak twierdzi Huawei, waga współpracuje z inteligentnymi zegarkami Huawei Watch 2 i smartfonami Huawei, co ma tworzyć ekosystem skupiony na zdrowiu. Huawei Body Fat Scale zadziała jednak praktycznie ze wszystkimi urządzeniami z systemem Android (od wersji 4.4) i iOS (od 8.0), ponieważ do komunikacji wykorzystuje standard Bluetooth.

Wszystkie dane są zapisywane w aplikacji Huawei Body Fat Scale, dzięki czemu możemy je analizować na osi czasu i porównywać postęp (lub regres, bo przecież Święta nadchodzą wielkimi krokami!).

Górna część wagi jest wykonana z białego, mlecznego hartowanego szkła, które jest podświetlane oświetleniem LED. Masa tego urządzenia to 1,85 kg.

Waga rozpozna wszystkich domowników.

waga huawei body fat scale class="wp-image-648682"

Waga Huawei rozpoznaje i zbiera dane aż 10 osób. Urządzenie samo będzie wiedziało, który domownik na nim stoi, dzięki czemu profile wszystkich użytkowników mogą być automatycznie aktualizowane w aplikacji.

REKLAMA

Huawei Body Fat Scale AH100 trafia do sklepów już dziś. Urządzenie będzie dostępna na półkach polskich elektromarketów sieci Media Markt, X-Kom i Saturn, więc może być dobrym pomysłem na prezent świąteczny. Dobra rada: lepiej nie kupujcie jej swoim dziewczynom.

Cena tego urządzenia to 199 zł. To bardzo rozsądny poziom. Oczywiście można sprowadzić z Chin podobne wagi w niższej cenie, ale na produkt będziemy musieli czekać kilka tygodni i możemy mieć problemy z gwarancją. Tymczasem Huawei Body Fat Scale jest dostępny od ręki, z polskiej dystrybucji, z pełną gwarancją.

REKLAMA
Najnowsze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA