1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Kalendarz Świąteczny - Seagate Game Drive dla Xbox One

Lokowanie produktu

Xbox One pozwala na łatwą rozbudowę swojej pamięci masowej przez złącza USB. To przydatna funkcjonalność, bowiem bez urządzeń takich jak Seagate Game Drive korzystanie z konsoli bywa niepotrzebnie kłopotliwe.

08.12.2017
11:58
Seagate Game Drive

Graczu, mamy problem. Czy wiesz, że typowa gra na nowoczesną konsolę zajmuje, tak średnio, około 70 GB? To oznacza, że nawet jeśli kupisz Xboksa z terabajtowym dyskiem twardym, to po zainstalowaniu 10 gier zaczyna być kłopot z wolnym miejscem. Trzeba coś usunąć, by zagrać w coś innego. A pobranie na nowo tych 70 GB bywa uciążliwe.

Na szczęście pamięć konsol Xbox One można bardzo łatwo rozszerzyć za pomocą zewnętrznych pamięci. Takich jak Game Drive od firmy Seagate. Taki dysk, po podłączeniu do portu USB w konsoli, od razu działa, automatycznie jest rozpoznawany i doliczany do całkowitej pamięci konsoli. Xbox One posiada – w zależności od wersji – 0,5 lub 1 TB pamięci masowej. Game Drive dostępny jest w 2- lub 4-terabajtowej wersji.

Seagate Game Drive, czyli kilkadziesiąt gier zawsze pod ręką.

Łatwo policzyć, że po podłączeniu takiego dysku komfort grania znacząco się zwiększa. Nie musisz już dbać drobiazgowo o to, co masz zainstalowane na konsoli i planować instalację kolejnych gier z wyprzedzeniem. Jeżeli na twoim terabajtowym Xboksie One zmieściłeś 12 gier, to po podłączeniu nawet tej tańszej wersji Game Drive’a możesz zainstalować ich kolejne 24. A to już całkiem sensowna liczba.

Seagate Game Drive

Game Drive nie wymaga podłączania dodatkowego zasilania i ma kompaktowy rozmiar, co jest zaletą na dwojaki sposób . Po pierwsze, zajmie niewiele miejsca w naszej szafce RTV. A po drugie, możemy w łatwy sposób zabrać nasze gry do kolegi lub koleżanki z konsolą Xbox One, bo dysk zmieści się do kieszeni spodni.

To nie wszystko!

Kupując Game Drive dodatkowo zapewniamy sobie kilkutygodniowy dostęp do usługi Xbox Game Pass, w ramach której oferowanych jest ponad 100 gier różnych gatunków i rodzajów za darmo. Oszczędzamy więc nie tylko miejsce i czas, ale również i pieniądze.
Jeżeli dopiero co kupiłeś konsolę Xbox One, zatęsknisz za urządzeniem takim jak Game Drive za jakieś kilkanaście tygodni. Jeżeli ją już posiadasz od jakiegoś czasu, to wiesz że by ci się taki dysk przydał. Nie ma sensu dalej zwlekać z zakupem.

Pssst… szukasz innych prezentów pod choinkę? Zatem zajrzyj do naszego Poradnika Świątecznego. Blogerzy Spider’s Web przygotowali w nim listę polecanych przez siebie gadżetów, które warto podarować najbliższym.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze