Ten gadżet pomoże w świątecznych porządkach. RoboJet Air to nie tylko odkurzacz, ale też mop i odświeżacz powietrza

Lokowanie produktu

Szukasz pomysłu na prezent? Nie lubisz odkurzać albo nie masz na to czasu i chcesz kupić automatyczny odkurzacz w rozsądnej cenie? Jeśli tak, to warto rozważyć zakup robota sprzątającego RoboJet Air.

05.12.2017 11.27
RoboJet Air

Na pierwszy rzut oka RoboJet Air to zwykły robot odkurzający. Jest wyposażony w trzy szczotki. Dwie z nich znajdują się na krawędzi urządzenia i zgarniają kurz do trzeciej szczotki, połączonej z turbiną, która odpowiada za zasysanie nieczystości do środka.

RoboJet Air działa wyjątkowo dobrze.

Radzi sobie zarówno z podłogami i posadzkami, jak też z wykładzinami i dywanami z krótkim włosiem. Jest to zasługa zastosowania wielu czujników ultradźwiękowych rozpoznających otoczenie oraz sześciu różnych trybów sprzątania. Opisywany model może sprzątać nie tylko na sucho, ale również na mokro. W tym celu wystarczy wypełnić pojemnik urządzenia czystą wodą oraz nałożyć na odkurzacz ściereczkę pełniącą funkcję mopa.

RoboJet Air można bowiem zaprogramować używając aplikacji mobilnej lub panelu znajdującego się na stacji dokującej. W ten sposób można wybrać, w jakie dni o jakich godzinach odkurzacz ma rozpoczynać sprzątanie. Po zakończeniu swojej pracy odkurzacz wróci do stacji dokującej, by uzupełnić braki energii i ponownie rozpocząć pracę następnego dnia.

Do zestawu dołączone są dwie ściereczki, więc nawet konieczność wyprania jednej z nich nie powstrzyma nas przed dalszym mopowaniem. W pudełku z urządzeniem znajdziemy również wirtualną ścianę, która blokuje odkurzaczowi dostęp do wybranych przez miejsc, pilot zdalnego sterowania oraz mnóstwo elementów dodatkowych, takich jak nadprogramowy komplet szczotek bocznych oraz zapasowy filtr HEPA.

Istotny wyróżnik tego urządzenia to możliwość zamontowania na nim dodatkowego oczyszczacza powietrza.

W ten sposób otrzymamy sprzęt, który będzie nie tylko dbał o czystość podłóg, ale też powietrza. Moduł oczyszczacza jest sprzedawany zarówno oddzielnie, jak też w wersji PRO, a robot odkurzacz z oczyszczaczem powietrza to RoboJet Air PRO. To my podejmujemy decyzję, czy chcemy od razu kupić najbardziej wypasiony model za 1690 zł, czy rozbić ten zakup na dwie raty i zapłacić najpierw 1290 zł.

Jeżeli zdecydujecie się na kupno robota, sugeruję sprezentować go przynajmniej kilka dni przed gwiazdką, by zdążył pomóc obdarowywanej osobie w świątecznych porządkach. W takiej sytuacji warto postawić jego stację dokującą pod choinką, by po ostatnim, wigilijnym odkurzaniu sam wjechał pod drzewko i zajął miejsce pośród innych świątecznych prezentów.

Pssst... szukasz innych prezentów pod choinkę? Zatem zajrzyj do naszego Poradnika Świątecznego. Blogerzy Spider's Web przygotowali w nim listę polecanych przez siebie gadżetów, które warto podarować najbliższym.

Lokowanie produktu
Najnowsze
Zobacz komentarze