1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Sprzęt

Razer Thresher to słuchawki, które zadowolą nawet bardzo wymagającego gracza

Lokowanie produktu

Jeśli chodzi o gry, dźwięk jest niemniej ważny niż obraz. Cóż z tego, że podłączymy konsolę do pięknego ekranu OLED a komputer do monitora 144 Hz, gdy pięknym widokom towarzyszy nieprzyjemna oprawa dźwiękowa? Dlatego dobry headset dla gracza to podstawa.

11.12.2017
13:20
Razer Thresher to świetne słuchawki dla graczy, w pełni warte swojej ceny

A w kategorii „dobrych headsetów” jest jeden najlepszy. To Razer Thresher, zestaw słuchawkowy dostępny w wersjach na Xboksa One, PS4 i PC, który został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających graczach.

Razer Thresher Ultimate PS4 to zestaw całkowicie bezprzewodowy, który na jednym ładowaniu może służyć nam przez blisko 16 godzin. Do zestawu dołączona jest podstawka ze zintegrowaną ładowarką, która pozwala też na proste przełączanie się między źródłami dźwięku. Tak – Razer Thresher Ultimate PS4 możemy wykorzystywać zarówno z wybraną konsolą, jak i PC.

Wizualnie Razer Thresher może się podobać.

Słuchawki są spore i masywne, ale nie zanadto ogromne. Do tego solidnie wykonane i – oczywiście – podświetlane, zależnie od wybranej wersji na niebiesko lub zielono. Słuchawki są też bardzo lekkie, a dzięki miękkim nausznikom dostosowującym kształt do głowy użytkownika, można z nich korzystać przez długie godziny.

Razer Thresher class="wp-image-643479"

Razer Thresher to nie tylko bardzo wygodne, ale też świetnie grające słuchawki. Obsługują technologię dźwięku przestrzennego Dolby 7.1, więc w grach każdy wybuch, wystrzał i krok przeciwnika będzie słyszalny z odpowiedniej strony. W jednej z puszek ukryty jest też wysuwany mikrofon, a stosunek odgłosów z gry do chatu między graczami możemy regulować pokrętłem umieszczonym wprost na słuchawkach.

Na tym jednak nie koniec. Słuchawki wyposażone są w przetworniki o średnicy aż 50 mm, reprodukujące dźwięk w zakresie częstotliwości od 5 Hz do 28 KHz. Nadadzą się więc równie dobrze do grania, jak i po prostu do słuchania muzyki.

Tak, słuchawki Razer Thresher nie należą do najtańszych, ale są warte swojej ceny.

Można je podłączyć nie tylko do konsoli, ale także do komputera. Zapewniają rewelacyjny dźwięk przestrzenny i komfort pozwalający na wielogodzinne maratony z padem w dłoni. Do tego oferują jakość brzmienia, jakiej ze świecą szukać w innych headsetach dla graczy.

Razer Thrasher są także dostępne w wersji Tournament Edition (z wtyczką jack 3,5 mm), która została przygotowana we współpracy z czołowymi esportowcami, aby zapewnić pełen komfort przy długim użytkowaniu.

Pssst… szukasz innych prezentów pod choinkę? Zatem zajrzyj do naszego Poradnika Świątecznego. Blogerzy Spider’s Web przygotowali w nim listę polecanych przez siebie gadżetów, które warto podarować najbliższym.

Lokowanie produktu
Najnowsze