REKLAMA
  1. Spider's Web
  2. Technologie
  3. Gry

Sony się postarało. W styczniu 2018 roku abonenci PS Plus zagrają za darmo w świetne gry

Poznaliśmy listę gier, w które abonenci PS Plus będą mogli zagrać za darmo w styczniu 2018 roku. Tym razem osoby, które opłacają usługę sieciową od Sony, nie mają na co narzekać.

27.12.2017
18:35
PS Plus gry za darmo styczeń 2018
REKLAMA

Posiadacze konsol PlayStation są zachęcani do opłacania comiesięcznego abonamentu, który jest wymagany do uruchamiania produkcji wieloosobowych. Aby nieco osłodzić im ten wcale nie mały wydatek, Sony udostępnia graczom raz w miesiącu kilka gier za darmo na platformy PlayStation Vita, PlayStation 3, PlayStation 4 i PlayStation VR.

REKLAMA

PS Plus - darmowe gry na styczeń 2018.

W ostatnich miesiącach darmowe gry w ramach abonamentu PS Plus nie budziły zbyt dużych emocji. Gracze często widząc listę kręcą nosem. Sony zaplanowało jednak mocne uderzenie. Do biblioteki produkcji, które można instalować bez żadnych opłat na konsolach PlayStation 4, dołączą w styczniu 2018 roku Deus Ex: Mandkind Divided, czyli kontynuacja Deus Ex: Human Revolution oraz Batman: The Telltale Series.

Deus Ex: Mandkind Divided w PS Plus za darmo.

Kolejna część przygód Adama Jensena w świecie przyszłości, w którym ludzie zaczęli korzystać z wszczepów, nie sprzedała się zbyt dobrze i przeszła niemal bez echa. Mimo to przy Deux Ex: Mankind Divided spędziłem długie godziny i świetnie się bawiłem. Gra spodoba się wszystkim fanom strzelanin z elementami RPG, a także entuzjastów teorii spiskowych.

batman telltale

PlayStation Plus i Batman: The Telltale Series.

Drugą grą, która trafi w styczniu 2018 roku do biblioteki darmowych gier dla abonentów PS Plus, jest kolejna przygodówka Telltale. Tym razem gracze będą mogli wcielić się w miliardera Bruce’a Wayne’a oraz jego nocne alter-ego. Batman ma naprawdę ciekawie rozpisany scenariusz, a twórcy gry nie bali się eksperymentować z kanonem. Otworzyli dzięki temu sporo fabularnych furtek i wywrócili historię człowieka-nietoperza do góry nogami.

Pozostałe gry PS Plus - styczeń 2018

REKLAMA

Oprócz tego na początku przyszłego roku udostępnione zostaną też dwie gry na PlayStation 3, czyli Sacred 3 i The Book of Unwritten Tales 2. Posiadacze konsol przenośnych PS Vita będą mogli zaś zagrać w Mandatory Happiness i Uncanny Valley. Obie gry z PS Vita można uruchomić też na PlayStation 4.

Sony przygotowało też coś dla posiadaczy PlayStation VR. Użytkownicy gogli wirtualnej rzeczywistości roku będą mogli pobrać za darmo Starblood Arena pomiędzy 2 stycznia a 6 marca 2018 roku. Ostatnią niespodzianką na styczeń 2018 w PS Plus jest paczka Booster Pack II Bundle do gry Warframe.

REKLAMA
Najnowsze
Zobacz komentarze
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA